Jako polska innowacyjna firma wywodzimy się z Politechniki Warszawskiej. Dlatego czujemy się zobowiązani do wspierania instytucji edukacyjnych. Znamy trudności z jakimi wiąże się proces zakupu nowego sprzętu. Jesteśmy w stanie sprostać potrzebom każdej jednostki edukacyjnej, dostosowując nasz produkt do ich wymagań.

Specjalny Program dla Edukacji

Specjalnie z myślą o instytucjach edukacyjnych SMARTTECH przygotował specjalny program SMARTTECH3D EDU, który pozwala kompleksowo wyposażyć pracownie we współczesną optyczną współrzędnościową maszynę pomiarową, jaką jest skaner 3D a także drukarki 3d i oprogramowanie CAD.

Zapewniamy indywidualną obsługę dla każdego klienta. Dostosowujemy i ulepszamy nasze każde istniejące urządzenie i skaner. Jako producent tych unikalnych systemów, urządzeń i skanerów zapewniamy wsparcie i serwis w siedzibie naszych klientów.

Program SMARTTECH3D EDU to:

  • Kompleksowa dostawa skanerów 3D i drukarek 3D dostosowanych pod konkretne wymagania
  • Zniżki na zakup sprzętu i oprogramowania
  • Darmowy pakiet 15 licencji oprogramowania do obróbki danych dla całej klasy
  • Bezpłatne szkolenia z obsługi urządzeń oraz materiały dydaktyczne do prowadzenia zajęć
  • Wsparcie podczas przygotowywania wniosków o dotacje lub granty
  • Materiały dydaktyczne i zajęcia pokazowe dla uczniów lub studentów

W programie SMARTTECH3D edu obecnie bierze udział ponad 50 jednostek edukacyjnych miedzy innymi: Centrum Nauki Kopernik, Centralny Dom Technologii w Warszawie, Uniwersytet Rzeszowski, Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Centrum Kształcenia Praktycznego w Łańcucie, a także jednostki zagraniczne: Belgijski Uniwersytet w Gandawie czy  Malezyjsko-Japońska Wyższa Uczelnia Techniczna w Kuala Lumpur . Dodatkowo w ramach współpracy z Politechniką Krakowską powstała regionalna pracownia skanerów 3D, w której wszyscy zainteresowani technologią 3D mogą zapoznać się z jej nieograniczonymi możliwościami.

Otwarty na współpracę z uniwersytetami i ośrodkami badawczymi.
SMARTTECH wspiera indywidualne projekty naukowe, w których technologie skanowania SMARTTECH3D są wykorzystywane poprzez dostarczanie dedykowanych funkcji pakietu SDK. Naukowcy mogą używać go we własnych aplikacjach. Na każdym kroku – od instalacji po codzienne użytkowanie – mogą polegać na niezbędnym i technicznym wsparciu.

Dowiedz się wiecej o naszej firmie:

Dowiedz się wiecej o programie SMARTTECH3D EDU:

W odpowiedzi na zapotrzebowanie SMARTTECH 3D stworzył propozycję zajęć dla uczniów, którzy wraz ze swoimi nauczycielami zaczynają lub chcieliby zacząć jakże interesującą przygodę ze skanowaniem, obróbką plików czy drukiem 3d.

Zapraszamy do uzupełnienia formularza poniżej w celu otrzymania materiałów.

PRODUKTY SMARTTECH SKIEROWANE DO EDUKACJI

MICRON3D
green

Dowiedz się więcej

MICRON3D
color 24MPix

Dowiedz się więcej

MICRON3D
color 10MPix

Dowiedz się więcej

SMARTTECH3D
UNIVERSE

Dowiedz się więcej

SMARTTECH3D
MED

Dowiedz się więcej

DZIAŁANIA W RAMACH PROGRAMU SMARTTECH3D EDU

Otwarcie pracowni skanerów 3D na Uniwersytecie Warszawskim

Wyposażenie pracowni mechatronicznej w Regionalnym Centrum Transferu Nowoczesnych Technologii Wytwarzania w Łańcucie

Nowe technologie optyczne na Uniwersytecie w Ghent’s (Belgia) – Wydział Archeologii

Nowe optyczne technologie pomiarowe na Politechnice Krakowskiej

SEMINARIA – Wprowadzenie do technologii skanowania 3D. Malezyjsko Japońska Wyższa Uczelnia Techniczna, Kuala Lumpur – Malezja

Jesteś zainteresowany? Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!