Oprogramowanie


LDX
Geomagic Design X to zaawansowane oprogramowanie do tworzenia parametrycznych modeli CAD z rzeczywistych obiektów na podstawie wyników pomiarowych ze skanera 3D.


 


Geomagic Wrap to kompletne narzędzie do przekształcania danych uzyskanych w procesie skanowania 3D bądź zaimportowanych danych z innych źródeł w wysokiej jakości chmur punktów lub siatek trójkątów.

 


 

LD
Geomagic Design to zaawansowane środowisko do mechanicznego projektowania CAD.

 


 


Geomagic Control to program do kontroli jakości wykonania detalu.

 


logoGeomagic Freeform i Freeform + jest wielofunkcyjną platformą służącą do projektowania, która umożliwia tworzenie złożonych, gotowych do produkcji modeli 3D i do szybkiego przygotowania ich do druku 3D, oraz produkcji form.


Leios 2leios-2-r2 – to program stworzony z myślą o skanerach, skanowaniu 3D oraz wykonywaniu zadań inżynierii odwrotnej, niespotykane do tej pory funkcje opracowywania oraz narzędzia edycji i przekształcania oryginalnych chmur punktów w siatki trójkątów, to łatwiejsze i wydajniejsze przetwarzanie modeli STL w matematyczne modele CAD.

 


 

ZBrushzbrushspot – Oprogramowanie to jest doskonałym narzędziem do pracy nad geometrią uzyskaną za pomocą skanerów 3D. W tej chwili Zbrush jest jednym z najbardziej niezbędnych programów  w procesie skanowania i drukowania w 3D.


 

agisoftAgisoft PhotoScan – przeprowadza fotogrametryczną obróbkę cyfrowych zdjęć i generuje trójwymiarowe dane przestrzenne, które można wykorzystać m.in.: w aplikacjach GIS, dokumentacji i do tworzenia efektów wizualnych, a także do pośrednich pomiarów obiektów różnych rozmiarów.


 

Komentowanie jest wyłączone.