SMARTTECH na międzynarodowych targach – gdzie nas spotkasz?

Firma SMARTTECH od lat upowszechnia wiedze na temat skanowania 3D podczas międzynarodowych targów. W tym roku polski producent w szczególności postanowił skupić się na promowaniu rozwiązań z zakresu optycznego pomiaru na największych wydarzeniach przemysłowych świata.

Tym bardziej że kwiecień to bardzo intensywny czas dla wszystkich producentów z branży technologii 3D. To właśnie w tym miesiącu odbywają się najważniejsze tegoroczne wydarzenia dedykowane przemysłowi oraz nowym technologiom. Na jakich międzynarodowych targach będziemy obecni?


23-27.04.2018 – Hannover Messe (Niemcy, Hanower) – na tegorocznej odsłonie targów odwiedzający zapoznają się z rozwiązaniami dedykowanymi Industrie 4.0 oraz inteligentnym fabrykom. SMARTTECH pokaże swoje najnowocześniejsze skanery 3D, reprezentując Polskę na stoisku narodowym – więcej informacji wkrótce.


24-26.04.2018 – Rapid + TCT (USA, Teksas, Fort Worth) – tysiące producentów i odwiedzających spotyka się każdego roku w ramach amerykańskich targów RAPID + TCT w celu poznania najnowocześniejszych innowacji z branży technologii 3D. Aby pogłębić swoją wiedzę o skanowaniu 3D SMARTTECH, odwiedź nas na stoisku 1646, na którym zamierzamy zaprezentować naszą technologię.


24-27.04.2018 – Control (Niemcy, Stuttgart) – w Stuttgarcie wystawcy z całego świata będą mieli okazję do zademonstrowania swoich rozwiązań dedykowanych kontroli jakości i metrologii. Pośród ekspertów upowszechniających technologię pomiaru optycznego nie zabraknie również firmy SMARTTECH, dlatego zachęcamy do wcześniejszego kontaktu pod adresem sales@smarttech3d.com w celu umówienia się na spotkanie B2B.


W celu wcześniejszego umówienia się na spotkanie zapraszamy do kontaktu pod adresem sales@smarttech3d.com.


Zobacz, jak zaprezentowaliśmy naszą technologię na TCT Asia

Komentowanie jest wyłączone