SMARTTECH zapowiada światową premierę scan3D UNIVERSE SP w rewolucyjnej cenie 9900 euro

W trakcie targów Hannover Messe firma SMARTTECH zaprezentuje w rewelacyjnej cenie 9900 euro swój najnowszy skaner 3D – scan3D UNIVERSE SP. Dedykowane profesjonalistom urządzenie jest nie tylko proste w obsłudze, ale posiada też metrologicznie potwierdzoną dokładność.

scan3D UNIVERSE SP jest odpowiedzią na potrzebę rynku, jaką jest skaner 3D z metrologicznie potwierdzoną dokładnością w niewygórowanej cenie 9900 euro. Urządzenie jest także dedykowane osobom rozpoczynającym dopiero pracę z bezdotykową technologią pomiarową. Potwierdzona metrologicznie dokładność 50 mikronów gwarantuje, że nabywca bez obawy może zastosować scan3D UNIVERSE SP do inżynierii odwrotnej oraz kontroli jakości.

Do każdego zakupionego skanera 3D firmy SMARTTECH dołączana jest najnowsza wersja oprogramowania dedykowanego obsłudze skanerów 3D firmy SMARTTECH. SMARTTECH3Dmeasure umożliwia nie tylko przeprowadzenie skanowania 3D przy pomocy stolika obrotowego lub markerów pozycjonujących, ale pozwala także w łatwy sposób połączyć po krzywiźnie pojedyncze skany. Obsługa 300 milionów punktów pomiarowych czyni SMARTTECH3Dmeasure jedynym dostępnym na rynku oprogramowaniem umożliwiającym płynną pracę na olbrzymich chmurach punktów.

Oficjalna światowa premiera scan3D UNIVERSE SP odbędzie się w Hanowerze podczas targów Hannover Messe pomiędzy 23 a 27 kwietnia. Spotkaj się z nami na Stoisku Narodowym H02 w hali 27, aby zobaczyć urządzenie na żywo w nowej i rewolucyjnej cenie.

Przeczytaj więcej o Hannover Messe.
Przeczytaj naszą relację z zeszłorocznych targów Hannover Messe.


Zobacz galerię z targów Hannover Messe 2017

Komentowanie jest wyłączone