Spotkajmy się na targach Formnext we Frankfurcie – 14-17.11.2017

Targi Formnext we Frankfurcie to jedno z najważniejszych wydarzeń poświęconych nowościom ze świata branży technologii addytywnych. Odwiedzający targi goście odkryją potencjał technologii 3D – od wpływu na przyśpieszenie prototypowania aż po produkcję seryjną. Pośród wystawców znajdują się najwięksi światowi producenci, wielkie firmy przemysłowe, materiałowe, metrologiczne i nie tylko. Jednym z celów targów Formnext jest podkreślenie, jak wiele zmieniło się pośród rozwiązań z zakresu inteligentnej produkcji.

Pomiar zielonym światłem LED

 

Na nadchodzących targach Formnext pojawi się także SMARTTECH wraz z optycznym skanerem 3D zaprojektowanym z myślą o przemyśle. MICRON3D green to innowacyjne urządzenie wykorzystujące do pomiaru technologię zielonego światła LED zapewniającą o 30% wyższą dokładność niż rozwiązania oparte o zastosowanie światła białego.

Skanery 3D firmy SMARTTECH są na stałe skalibrowane na jedną objętość pomiarową. Takie rozwiązanie zapewnia, że użytkownik może przystąpić do pracy bez konieczności kalibracji urządzenia. Jest to nie tylko duża oszczędność czasu, ale również eliminacja problemu wpływu kalibracji na dokładność.

MICRON3D green jest także certyfikowany metrologicznie według niemieckiej normy VDI/VDE 2634, dzięki czemu nabywca ma pewność, że błąd pomiaru nie przekracza wartości podanych w certyfikacie dokładności urządzenia.

Odwiedź nasze stoisko na targach Formnext

 

Chcesz się z nami spotkać na targach Formnext? Zapraszamy do kontaktu z naszym Export Managerem Grzegorzem Grąckim pod numerem telefonu +48 577 775 080 lub adresem e-mail: gg@smarttech3d.com. Zachęcamy też do odwiedzenia stoiska 3.1-C29 w celu obejrzenia demonstracji skanera przemysłowego MICRON3D green firmy SMARTTECH oraz zapoznania się z dedykowanym motoryzacji rozwiązaniem do precyzyjnej inspekcji jakościowej.

Dzięki wysokiej dokładności systemu MICRON3D green przeprowadzono kontrolę jakości elementu wydrukowanego w 3D i zamontowanego potem jako gotowa część w supersamochodzie Hussarya 33 od Arrinera Technology S.A. Kompleksowe rozwiązanie zostanie zaprezentowane na targach Formnext. Więcej na jego temat można przeczytać pod tym linkiem.


Dowiedz się więcej o konferencji firm Canon i SMARTTECH w Niemczech.
Dowiedz się więcej o konferencjach edukacyjnych na temat technologii 3D w Stanach Zjednoczonych.

Komentowanie jest wyłączone.