Warsztaty na targach KOMPOZYT EXPO 25-26.11.2015 w Krakowie.

Serdecznie zapraszamy na Warsztaty – Skanowanie 3D i druk 3D dla sektora przemysłowego, które odbędą się podczas targów KOMPOZYT-EXPO w Krakowie w dniach 25-26 Listopada 2015.

Serdecznie zapraszamy

Program

1. Zastosowanie skanowania 3D na podstawie elementu przemysłowego.

2. Możliwości wykorzystania modelu 3D z procesu skanowania 3D – inżynieria odwrotna, remodeling, druk 3D

3. Podstawowe zagadnienia dla druku 3D  w przemyśle  – drukowanie 3D w praktyce.

Agenda

Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z możliwościami jakie otwiera przed przemysłem technologia 3D.  Obecnie skanowanie 3D znajduje coraz szersze zastosowanie nie tylko w kontroli jakość ale także w inżynierii odwrotnej czy jako pomoc w remodelowaniu. Technologia 3D pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy. Obecnie nie trzeba od razu przygotowywać drogich form wtryskowych bez upewnienia sie czy element spełnia wszystkie oczekiwania wystarczy wydrukować go na drukarce 3D i na tak wykonanym prototypie przeprowadzić wszystkie niezbędnie próby.

Chętnych do zapoznania się z technologiami 3D dla przemysłu serdecznie zapraszamy na stoisko SMARTTECH gdzie przez całe targi będą odbywały się warsztaty których prelegentem będzie Pan Marcin Lewandowski – Dyrektor Działu Pomiarów i Pomocy Technicznej w SMARTTECH.


 

Fotorelacja:

kompozyt expo3 kompozyt expo1 kompozyt expo2SMARTTECH_Targi_Kompozyt2015

Komentowanie jest wyłączone.