Zapraszamy na spotkania B2B podczas targów TCT Birmingham – 26.09.2017

Targi TCT Birmingham to jeden z ważniejszych punktów na mapie targowej osób zainteresowanych technologią addytywną. Wielkiej Brytanii przybędą wystawcy z całego świata, aby zademonstrować swoje innowacyjne rozwiązania wśród nich pojawi się także SMARTTECH wraz ze skanerem SMARTTECH 3D portable.

SMARTTECH 3D portable zawsze wzbudza wiele zainteresowania pośród odwiedzających targi gości, dlatego nadchodzące targi TCT Birmingham to świetna okazja, aby zobaczyć działanie urządzenia na żywo oraz porozmawiać na temat branży 3D w ramach spotkania B2B z firmą SMARTTECH.

Szybkość i łatwość przenoszenia

SMARTTECH 3D portable to nowoczesny skaner przenośny dedykowany nie tylko przemysłowi, ale też medycynie za sprawą szybkiego pomiaru. Cechuje się niezwykle wysoką dokładnością na poziomie 0,06 mm oraz błyskawicznym czasem skanowania nieprzekraczającym 0,2 sekundy. Urządzenie zachowuje przy tym pełną wygodę i poręczność, gdyż pomiar można wykonać trzymając skaner 3D w dłoniach lub umieszczając go na statywie.

Mobilność zapewnia pojemna bateria, a wygodę użytkowania gwarantuje wmontowany w skaner ekran dotykowy, który wraz z jednostką obliczeniową pozwala wykonać nie tylko pojedyncze pomiary, ale udostępnia także możliwość łączenia ich po krzywiźnie. Intuicyjne oprogramowanie przeprowadzi operatora przez cały proces skanowania, dzięki czemu nie jest wymagane posiadanie jakiejkolwiek wiedzy metrologicznej w celu dokonania pomiaru.

Spotkaj się z nami na TCT Birmingham

Aby umówić się na spotkanie w dniach 26-28 września prosimy o kontakt z Export Managerem SMARTTECH – Grzegorzem Grąckim E-mail: gg@smarttech3d.com.

Komentowanie jest wyłączone