Zapraszamy na spotkanie B2B podczas targów GITEX w Dubaju – 8-12.10.2017

Targi GITEX w Dubaju to jedne z najważniejszych targów technologicznych na Bliskim Wschodzie. Do Zjednoczonych Emiratów Arabskich przybędą wystawcy z całego świata, aby zademonstrować swoje innowacyjne rozwiązania, pośród których pojawi się także SMARTTECH wraz ze skanerem SMARTTECH 3D portable.

Dubaj to dynamiczne centrum innowacji technologicznych służące za pomost pomiędzy światem Wschodu i Zachodu. W zaledwie kilka dekad miasto z cichej wioski rybackiej stało się światową metropolią, do której zjeżdżają się inwestorzy z całego świata.

Odbywające się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich targi GITEX to pierwszy etap ekspansji firmy SMARTTECH koncentrującej się obecnie na nowych rynkach, w ramach właściwego wykorzystywania środków rządowych przeznaczonych na wsparcie polskiego eksportu.

Polski producent pojawi się w Dubaju ze skanerem SMARTTECH3D portable, który zawsze wzbudza wiele zainteresowania pośród gości odwiedzających targi. To świetna okazja, aby zobaczyć działanie urządzenia na żywo oraz porozmawiać na temat branży 3D w ramach spotkania B2B z firmą SMARTTECH.

Szybkość i łatwość przenoszenia

 

SMARTTECH 3D portable to nowoczesny skaner przenośny dedykowany nie tylko przemysłowi, ale też medycynie za sprawą szybkiego pomiaru. Cechuje się niezwykle wysoką dokładnością na poziomie 0,06 mm oraz błyskawicznym czasem skanowania nieprzekraczającym 0,2 sekundy. Urządzenie zachowuje przy tym pełną wygodę i poręczność, gdyż pomiar można wykonać trzymając skaner 3D w dłoniach lub umieszczając go na statywie.

Mobilność zapewnia pojemna bateria, a wygodę użytkowania gwarantuje wmontowany w skaner ekran dotykowy, który wraz z jednostką obliczeniową pozwala wykonać nie tylko pojedyncze pomiary, ale udostępnia także możliwość łączenia ich po krzywiźnie. Intuicyjne oprogramowanie przeprowadzi operatora przez cały proces skanowania, dzięki czemu nie jest wymagane posiadanie jakiejkolwiek wiedzy metrologicznej w celu dokonania pomiaru.

Spotkaj się z nami na targach GITEX

 

Aby umówić się na spotkanie w trakcie targów w dniach 8-12 października prosimy o kontakt z Export Managerem SMARTTECH – Grzegorzem Grąckim. E-mail: gg@smarttech3d.com.


Przeczytaj więcej o targach GITEX.
Przeczytaj więcej o prezentacji SMARTTECH 3D portable na targach RAPID + TCT.
Przeczytaj więcej o premierze SMARTTECH 3D portable na targach Hannover Messe.


Obejrzyj prezentację skanera SMARTTECH3D portable

Komentowanie jest wyłączone.