Jubilerstwo

computeraideddesign

Produkcja biżuterii to dziedzina rozwijająca się od zawsze. Obecnie wielu producentów skupiło swoją uwagę na projektowaniu niebanalnych wzorów oraz sprzedaży wyrobów przez internet. W obu tych dziedzinach skanery 3D znajdują swoje zastosowanie, żeby stworzyć całą linię biżuterii wystarczy zeskanować wzór np. pierścionka a następnie można do woli remodelować go i podmieniać np. kamienie szlachetne.

Drugim zastosowaniem jest nowatorski pomysł tworzenia internetowych sklepów z biżuterią w 3D. W takim sklepie biżuteria może być oglądane ze wszystkich kierunków, jak również porównywana ze sobą.  Daje to klientom możliwość  wybrania najodpowiedniejszej biżuterii bez wychodzenia z domu.

Skanery 3D polecane do zastosowań w jubilerstwie:

universescan3D UNIVERSE – to prawdziwie UNIWERSALNA i  mobilna linia skanerów 3D typu „plug&scan” do tworzenia dokumentacji 3D obiektów technicznych, przyrodniczych i muzealnych, wyróżniająca się kompaktowością, wygodą i prostotą użytkowania, przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnej dokładności wykonywanych pomiarów.


Komentowanie jest wyłączone