Jubilerstwo

computeraideddesign

Produkcja biżuterii to dziedzina rozwijająca się od zawsze. Obecnie wielu producentów skupiło swoją uwagę na projektowaniu niebanalnych wzorów oraz sprzedaży wyrobów przez internet. W obu tych dziedzinach skanery 3D znajdują swoje zastosowanie. W celu stworzenia całej linii biżuterii wystarczy zeskanować wzór np. pierścionka a następnie można do woli remodelować go i przykładowo podmieniać kamienie szlachetne.

Drugim innowacyjnym zastosowaniem jest nowatorski pomysł tworzenia internetowych sklepów z biżuterią w 3D, co jest możliwe dzięki wizualizacji. W takim sklepie biżuteria może być oglądana ze wszystkich kierunków, jak i również ze sobą porównywana.  Daje to klientom możliwość  wybrania najodpowiedniejszej dla siebie biżuterii bez w ogóle wychodzenia z domu.

Skanery 3D polecane do zastosowań w jubilerstwie:

scan3D UNIVERSEuniverse – to prawdziwie UNIWERSALNA i mobilna linia skanerów 3D typu Plug & Scan do tworzenia dokumentacji 3D obiektów technicznych, przyrodniczych i muzealnych wyróżniająca się kompaktowością, wygodą i prostotą użytkowania przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnej dokładności wykonywanych pomiarów.


Komentowanie jest wyłączone