Wzornictwo artystyczne

Wzornictwo artystyczne

W coraz prężniej rozwijającej się dziedzinie sztuki, jaką jest wzornictwo przemysłowe,  niezastąpionym narzędziem pracy okazuje się skaner 3D.

Wielu artystów tworzących sztukę użytkową napotyka na problem przeniesienia swojego dzieła do wirtualnego świata 3D, dzięki któremu mogłoby zostać powielone, remodelowane na potrzeby projektów czy też rozpowszechnione w celu sprzedaży. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, prezentujemy skaner przystosowany do pomiarów 3D, który nie tylko pozyskuje informacje o geometrii (kształcie) mierzonego obiektu, ale również o jego realistycznej teksturze (kolorze).

 


SMARTTECH 3D skanery 3D – Jezus Świebodzin największy pomnik Chrystusa Króla

 

 

Przykłady skanowanych obiektów:

porecz_smarttech


Skanery 3D polecane do zastosowań we wzornictwie artystycznym

scan3D DUAL VOLUMEdual – cechą wyróżniającą scan3D DUAL VOLUME od innych skanerów 3D z serii scan3D są dwie niezależne objętości pomiarowe kalibrowane w procesie produkcyjnym. Dzięki specjalnej, zamkniętej obudowie uniemożliwiającej rozkalibrowanie skanera 3D i procedurze kalibracji systemu w procesie produkcji użytkownik może otrzymać certyfikat potwierdzający dokładności odwzorowania powierzchni uzyskanej za pomocą skanera 3D wystawiony przez akredytowane laboratorium pomiarowe.


scan3D UNIVERSEuniverse – to prawdziwie UNIWERSALNA i mobilna linia skanerów 3D typu Plug & Scan do tworzenia dokumentacji 3D obiektów technicznych, przyrodniczych i muzealnych wyróżniająca się kompaktowością, wygodą i prostotą użytkowania przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnej dokładności wykonywanych pomiarów.


SMARTTECH3D portableuniverse – bardzo szybki skaner 3D łączący najlepsze cechy skanerów przenośnych i stacjonarnych. Urządzenie jest nie tylko przenośne, ale potrafi też wykonywać precyzyjne skany 3D w kolorze.

Komentowanie jest wyłączone.