Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

ZAPROSZENIE NA KONFERENCJE „TECHNOLOGIE SKANOWANIA I DRUKU 3D DLA PRZEMYSŁU I EDUKACJI”, 15.01.2020, BŁONIE K. WROCŁAWIA

Integart – dystrybutor profesjonalnych drukarek 3D firmy HP, oraz producent skanerów 3D – firma SMARTTECH3D zapraszają do wzięcia udziału w konferencji „Technologie skanowania i druku 3D dla przemysłu i edukacji”. Konferencja odbędzie się 15 stycznia 2020 r. w Centrali Integart w Błoniach k. Wrocławia, ul. Maszynowa 1.

Udział w konferencji jest bezpłatny, ilość miejsc jest ograniczona. Wymagana jest rejestracja online, Nie czekaj! Zarejestruj się już dziś!

Celem obu konferencji jest pokazanie potencjału oraz wszechstronności skanowania i druku 3D oraz prezentacja konkretnych pakietów rozwiązań dla rozwiązań dla edukacji i przemysłu. Zapraszamy do spotkania z technologią 3D, będącą kompleksowym i bezpiecznym wsparciem procesów nauczania oraz kluczowym rozwiązaniem wspierającym produkcję addytywną: w procesie prototypowania, wizualizacji lub przy krótkich seriach.

Pierwsza część konferencji odbyła się 13 listopada w Centralnym Domu Technologii w Warszawie. Tutaj relacja z wydarzenia >>.

ORGANIZATORZY KONFERENCJI: SMARTTECH3D oraz INTEGART Sp. z o.o.

Zarejestruj się!