To już 30 raz Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra dla dzieci! W tym roku celem zbiórki będzie pomoc dla okulistyki dziecięcej. SMARTTECH stanie w szeregach tegorocznych wolontariuszy, aby wspólnie z milionami Polaków wspierać Fundację.

Wzrok to najważniejszy zmysł człowieka. Jakiekolwiek problemy z nim związane wpływają na ogólny rozwój i poznawanie świata, dlatego tak istotne jest szybkie stwierdzenie jakichkolwiek nieprawidłowości i podjęcie leczenia. Czynnikiem niezbędnym do prawidłowej diagnozy i wdrożenia terapii jest nowoczesny sprzęt, którego polskim placówkom brakuje.
Finał jubileuszowej zbiórki odbędzie się 30 stycznia 2022 roku, a już od dzisiaj można pomóc dostarczyć potrzebne dzieciom wyposażenie oddziałów ratujących ich wzrok. SMARTTECH już uruchomił swoją wirtualną skarbonkę, do której zbieramy wpłaty na ten szczytny cel. Zapraszamy do działania z nami! Każda złotówka się liczy!

Trzymamy kciuki, że uda się nam spełnić wszystkie tegoroczne cele Fundacji i że uda się ustalić kolejny rekord zbiórki! Pomagamy dzieciom dzięki tak charakterystycznemu dla Polaków poczuciu wspólnoty, które wykracza daleko poza granice kraju- to jeden z najpiękniejszych kolorów finałowego grania.

Aby dołączyć się do akcji zapraszamy do naszej -> eSkarbonki<-