Raport Strong Women in IT stworzony przez agencje COME CREATIONS GROUP to unikatowe zestawienie w jednym miejscu kobiet, które odniosły i dalej odnoszą sukces w branży IT. Jest to swoista opowieść o kobietach, które dzięki swojemu doświadczeniu, wiedzy i uporowi podbiły branżę zdominowaną do niedawna przez mężczyzn. Dzięki temu mogą z powodzeniem stać się wzorem do naśladowania dla innych kobiet, które chcą wejść w branżę nowych technologii ale nie wiedzą jak sobie radzić z rozwojem firmy i wyzwaniami dnia codziennego.

Do raportu zgłoszonych zostało wiele kandydatek, jednak kapituła składająca się z 12 wybitnych osobowości ze świata biznesu wybrała jedynie 120 wyjątkowych kobiet, reprezentujących różne firmy i pracujących w różnych obszarach związanych z technologiami. To sprawia, że pojawienie się sylwetki Pani Anny w pierwszym polskim raporcie o kobietach sukcesu w branży IT jest wielkim wyróżnieniem i docenieniem wielu lat pełnej wyzwań pracy.

Anna Gębarska ukończyła Zarządzanie Produkcją na Wydziale Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej i razem z grupą naukowców i badaczy z tej samej uczelni założyła w 2000 roku firmę SMARTTECH. Firma pod kierownictwem Pani Anny była pionierem pomiarów optycznych tworzącym polski rynek pomiarów 3D otrzymując listy gratulacyjne od Prezydenta i Premiera RP i nagrodę Polski Produkt Przyszłości jeszcze w 2005roku. Dziś Pani Anna jest Właścicielką i Dyrektorem Zarządzającym a SMARTTECH z powodzeniem podbija światowe rynki oferując profesjonalne optyczne urządzenia pomiarowe do różnych branż, które z powodzeniem konkurują ze skanerami 3D największych międzynarodowych producentów.

Dzięki swoim wyjątkowym cechom charakteru, uporowi, doświadczeniu i umiejętnościom Pani Anna bez problemu łączy życie zawodowe z prywatnym wychowując trójkę synów. Razem z rodziną uwielbia zwiedzać najbardziej tajemnicze i ciekawe zakątki świata.

Pani Ani gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w branży IT!

 


Pełny raport można zobaczyć tutaj //strongwomen.comecreationsgroup.pl/