GEOMAGIC CONTROL X
Najbardziej wszechstronne niezawodne i dokładne rozwiązaniem metrologii 3D i platforma automatyki.

Mocny i Elastyczny
Geomagic Control X to dokładne, szybkie i wszechstronne oprogramowanie stworzone z myślą o kontroli jakości wykonywanego detalu. Można powiązać w nim możliwości stykowych i bezstykowych urządzeń pomiarowych 3D. Do programu można zaimportować dane pochodzące ze skanowania 3D, a po zmierzeniu porównać je z modelem CAD danej części. Pozwala to na znalezienie i naprawienie błędów wytwarzania, dzięki czemu zaoszczędzamy czas oraz zmniejszamy koszty produkcji części.

Podczas tworzenia analizy – możliwej do zakończenia raportem pomiarowym w postaci pliku PDF – kreuje się również drzewko historii czynności wykonywanych podczas procesu inspekcji. Daje to możliwość powrotu do konkretnego miejsca i modyfikacji np. bazowania lokalnego części. Geomagic Control X jako środowisko do kontroli jakości wyposażony jest w rozbudowany moduł do analizy GD&T.

Branża Lotnicza
Producenci przemysłu lotniczego stosują szeroki wachlarz funkcji oprogramowania Geomagic Control X do pomiaru zaawansowanych danych projektu łopatek turbin, w tym skrętu, średniej linii pochylenia, maksymalnej grubości, krawędzi sływu i promienia krawędzi. Dzięki Geomagic Control’s Airfoil dostępnej bezpłatnie, klienci mogą korzystać z wyjątkowej szybkości i funkcjonalności oprogramowania bez dodatkowych opłat i nieoczekiwanych wymagań integracyjnych.

Formowanie i wykonywanie narzędzi
Producenci form i producenci narzędzi korzystają z Geomagic Control X w celu weryfikacji dokładności form, narzędzi i matryc w miarę ich tworzenia. Tam, gdzie ludzkie oko może nie wykryć drobnych skaz, Geomagic Control X może łatwo zidentyfikować i pokazać, gdzie występują błędy, zmniejszając ryzyko wadliwej produkcji.

Branża medyczna
Niezależnie od tego, czy sprawdzane są nowe implanty medyczne pod kątem dokładności, czy też mierzone i analizowane zużyte części w celu ulepszenia projektów, Geomagic Control X odgrywa znaczącą rolę w poprawie jakości, zwłaszcza w obszarze produkcji medycznej na zamówienie. Ostatnie postępy w medycznym skanowaniu CT również umożliwiają szybkie i bezbolesne sprawdzenie postępów zabiegu – jak na przykład protezy ortodontyczne.

Funkcje oprogramowania

 • Bezpłatna integracja z importerami CAD 3D, w tym dane PMI, takie jak GD&T i geometria odniesienia dla CATIA, NX, SOLIDWORKS i Creo Elements / Pro (Pro / ENGINEER), w tym import adnotacji MBD (Model-Based Definition) bez dodatkowych opłat
 • Obsługa wszystkich standardowych urządzeń sprzętowych i rozbudowana obsługa formatu plików
 • Bezpośrednie interfejsy dla wielu popularnych urządzeń metrologicznych
 • Narzędzia do raportowania 3D PDF
 • Zestaw narzędzi do zaawansowanego raportowania
 • Automatyczne wyrównanie na podstawie rozpoznawania funkcji
 • Solidna funkcjonalność GD&T, standardowe wymiarowanie i tworzenie geometrii odniesienia
 • Unikalne narzędzia sondowania i pomiarowe do szybkiego tworzenia geometrii odniesienia za pomocą myszy lub urządzenia pomiarowego
 • Najlepsza w swojej klasie platforma automatyzacji i skryptów, zawierająca wiele funkcji inspekcji
 • Wymiarowanie 2D i 3D
 • Najnowocześniejsze funkcje GD&T
 • Analiza płata

POZNAJ INNE NASZE PRODUKTY

MICRON3D
green

Dowiedz się więcej

MICRON3D
color 10MPix

Dowiedz się więcej

MICRON3D
color 24MPix

Dowiedz się więcej

SMARTTECH3D
UNIVERSE

Dowiedz się więcej

SMARTTECH3D
MED

Dowiedz się więcej

Wciąż nie wiesz, który produkt wybrać?

Skontaktuj się z nami!