Multimedia
Inną aplikacją do skanowania 3D, z wyjątkiem metrologii i inżynierii, jest wspieranie lub zastępowanie procesu modelowania obiektów w oprogramowaniu graficznym. SMARTTECH3D UNIVERSE jest specjalnie dedykowany do szybkiego modelowania w nowy sposób. Możesz skanować dowolny obiekt o wysokiej rozdzielczości i wykorzystywać go do tworzenia realistycznych modeli lub przygotowywać dowolne dane do grafiki komputerowej na podstawie bardzo dokładnych skanów 3D.

Skanery SMARTTECH3D UNIVERSE zapewniają szybkie teksturowanie lub tworzenie specjalistycznych map tekstur lub oświetlenia.

Projekt Artystyczny
Projektowanie artystyczne rozwija się coraz szybciej każdego dnia. Niezbędnym narzędziem w dziedzinie sztuki jest nasz skaner 3D.

Wielu artystów tworząc musi zmierzyć się z kluczowym problemem: jak przekształcić swoje prace w formę wirtualną, która pozwala na szeroki zakres modyfikacji i przebudowy projektu lub dystrybucji na sprzedaż. Spełniamy te oczekiwania i prezentujemy nasz skaner 3D dostosowany do specjalnych pomiarów 3D. To urządzenie nie tylko gromadzi dane o geometrii (kształcie) obiektu, ale także zbiera informacje o jego realistycznej teksturze (kolorach).

PRODUKTY PRZEZNACZONE DLA MULTIMEDIÓW I PROJEKTÓW ARTYSTYCZNYCH

MICRON3D
color stereo

SMARTTECH3D ON

SMARTTECH3D
CobotScan

Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej

Jesteś zainteresowany? Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!