MOTORYZACJA

Przemysł motoryzacyjny wymaga kompleksowego rozwiązania od dostawcy optycznego skanera 3D. Począwszy od projektowania silnika, inspekcji poprzez projekt zewnętrzny i plan wnętrza. Nie ma znaczenia, czy bierzesz udział w tworzeniu ciężarówek, samochodów, motocyklów, czy robisz tuning lub naprawiasz pojazd. Tak jak Twoi klienci wymagają od Ciebie pełnego profesjonalizmu, możesz wymagać od nas tego samego. Bierzemy odpowiedzialność za sukces każdego projektu, z którego korzystasz z naszych urządzeń. Odpowiednio dobrane urządzenie i oprogramowanie podniosą jakość Twojej pracy i znacznie zmniejszą czas.

PRZEMYSŁ LOTNICZY

Przemysł lotniczy jest jedną z najbardziej wymagających części rynku przemysłowego. Zero tolerancji dla wszelkich błędów pozwala firmom lotniczym zagwarantować bezpieczeństwo i komfort. Rozumiejąc ich wymagania, oferujemy rozwiązania weryfikujące ich surowe wymagania. Nasze skanery dedykowane dla przemysłu wraz z modułami Geomagic są kompleksowym rozwiązaniem dla przemysłu lotniczego. W ten sposób nie tylko przyspiesza pracę, ale także pozwala obniżyć koszty.

JUBILERSTWO

Produkcja biżuterii wkroczyła w nową erę. Wszystkie detale wykonane za pomocą wykrawania, galwanizacji, repusowania, wirowania i wszelkich innych metod, podobnie jak różne części arcydzieła, niezależnie od tego, czy wykonane są w złocie, srebrze, kamieniu, kamieniu szlachetnym, diamencie czy bursztynie mogą być digitalizowane przez nasze urządzenia. Największa dostępna na rynku rozdzielczość pozwala odzwierciedlić najmniejszy detal wraz z jego naturalnym kolorem i połyskiem.

INŻYNIERIA ODWROTNA I PROTOTYPOWANIE

Szybkie prototypowanie skanerem optycznym 3D pozwala na tworzenie szczegółowej dokumentacji istniejącego obiektu bez modelowania go w oprogramowaniu technicznym, przemysłowym lub graficznym. W procesie produkcyjnym skanery 3D umożliwiają również konstruowanie elementów poprzez skanowanie 3D.  Dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu Geomagic bądź Leios, zintegrowanym ze skanerami SMARTTECH 3D, pozwala generować w pełni kompatybilne dane w powszechnie używanych formatach.

KONTROLA JAKOŚCI

Dokładność i wysoka rozdzielczość skanerów SMARTTECH 3D zapewniają idealne dane do kontroli jakości i wykrywania błędów. Duże pole pomiarowe umożliwia kontrolę dużych powierzchni w ciągu kilku sekund. Użytkownik może szybko i precyzyjnie sprawdzić każdą część wytworzonego artefaktu podczas procesu produkcji bezpośrednio z linii produkcyjnej. Jest to doskonały sposób na uniknięcie niepotrzebnych komplikacji i usterek. Każda część opuszczająca fabrykę jest zunifikowana i wolna od błędów.

CHCESZ WIEDZIEĆ JAKA OFERTĘ PRZYGOTOWALIŚMY DLA CIEBIE?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

PRODUKTY PRZEZNACZONE DLA PRZEMYSŁU

MICRON3D
green stereo

SMARTTECH3D ON

SMARTTECH3D
Quality Station

SMARTTECH3D
CobotScan

SMARTTECH3D
Robotized

Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej