PRZEMYSŁ

Innowacyjne organizacje z różnych branż polegają na skanowaniu 3D w procesie projektowania i rozwoju produktów aby przyspieszyć wejście na rynek, zredukować koszty i zdobywać Klientów.

Dowiedz się więcej

MUZEALNICTWO I ARCHEOLOGIA

Najwyższa rozdzielczość na rynku, najlepsza dokładność skanowania tekstur i bezkontaktowy pomiar sprawiają, że skanery SMARTTECH 3D są idealnym narzędziem do konserwacji zabytków i muzeów.

Dowiedz się więcej

MEDYCYNA

Skanowanie 3D ma szerokie zastosowanie w medycynie. Zapewnia bezdotykowy pomiar ciała ludzkiego w celu analizy prawidłowej postawy, a także w zakresie protetyki i chirurgii plastycznej.

Dowiedz się więcej

EDUKACJA

SMARTTECH ma specjalną ofertę edukacyjną! Nasze skanery zostały stworzone przez naukowców z Politechniki Warszawskiej, dzięki czemu mamy długą tradycję współpracy z edukacją.

Dowiedz się więcej

GAMING

Ręcznie rzeźbiona przez artystę lub projektanta rzeźba może być skanowana i replikowana. Wynik skanowania można zapisać jako model CAD. Te dane 3D mogą być używane z maszynami CNC lub drukarkami 3D.

Dowiedz się więcej

KRYMINOLOGIA

Skanery i drukarki 3D mogą nie tylko wspierać czynności policyjne, ale są również jednym z najlepszych narzędzi, jakie mogą mieć nowoczesne oodziały policji w swoich urządzeniach.

Dowiedz się więcej