ZBRUSH
ZBrush wyznacza standardy w branży cyfrowego rzeźbienia. Jego funkcje umożliwiają używanie dostosowywalnych pędzli do kształtowania, teksturowania i malowania wirtualnej gliny w środowisku czasu rzeczywistego, które zapewnia natychmiastową informację zwrotną.

Korzystając z ZBrush, będziesz pracował z tymi samymi narzędziami, które są wykorzystywane przez studia filmowe, twórców gier, twórców zabawek / kolekcjonerów, projektantów biżuterii, projektantów samochodowych / lotniczych, ilustratorów i artystów na całym świecie.

ZBrush oferuje szereg sposobów tworzenia z prostego kształtu i pomysłu. Niezależnie od tego, czy używasz Dynamesh, ShadowBox, Insert Mesh lub Sculptris Pro, jedna funkcja pozostanie stała: Polygroups. Grupowanie wielokątów w modelu pozwala na elastyczność na wiele sposobów. Polygroups można na przykład wykorzystać do szybkiej zmiany topologii modelu za pomocą ZRemesher. Może napędzać pętle panelu, aby stworzyć garnitur science fiction dla odkrywcy kosmosu. Umożliwia konkretne pociągnięcia pędzlem po powierzchni lub pozwala po prostu ukryć części modelu. Polygroups są przydatne wszędzie.

ZBrush 2018 zapewnia PolygroupIt – całkowicie nowy sposób tworzenia grup wielokątów, które są tak istotne dla sprawnego przebiegu pracy. PolygroupIt dokładnie ocenia powierzchnię modelu w czasie rzeczywistym, generując inteligentne grupy za pomocą jednego kliknięcia przycisku. Tworzenie Polygroups nigdy nie było tak łatwe. Z PolygroupIt możesz usuwać, dodawać, kopiować i wklejać, rozwijać lub zmniejszać, tworzyć symetrycznie Polygroups, a nawet używać PolyPaint do śledzenia dokładnie, jak chcesz, aby Twoje Polygroups wyglądały.

POZNAJ INNE NASZE PRODUKTY

MICRON3D
green

Dowiedz się więcej

MICRON3D
color 10MPix

Dowiedz się więcej

MICRON3D
color 24MPix

Dowiedz się więcej

SMARTTECH3D
UNIVERSE

Dowiedz się więcej

SMARTTECH3D
MED

Dowiedz się więcej

Wciąż nie wiesz, który produkt wybrać?

Skontaktuj się z nami!