SMARTTECH3D MED

Technologia do digitalizacji ludzkiego ciała

Zmodernizowana linia SMARTTECH3D MED jest odpowiedzią na rosnące wymagania ze strony sektorów zdrowia i bezpieczeństwa.

Zwiększona została szybkość skanowania 3D oraz jakość pobieranego koloru skanowanej powierzchni. Dzięki temu naukowcy i lekarze mogą korzystać z dedykowanego sprzętu pomiarowego przeznaczonego do złożonego pomiaru kształtów ludzkiego ciała.

Skaner SMARTTECH3D MED działa w najbezpieczniejszej technologii pomiaru białym światłem strukturalnym, tak aby skanowana osoba czuła się bezpiecznie i komfortowo. Wynik pomiaru 3D pozawala na szybkie zaplanowanie operacji, dokładną analizę wymiarową zmian skórnych, projekt dedykowanej protezy lub stworzenie wizualizacji.

Innowacyjna technologia zastosowana w skanerach firmy SMARTTECH jest znana i stosowana na co dzień w różnych gałęziach przemysłu jednak wciąż pozostaje nieodkryta w medycynie. Specjaliści z dziedziny medycyny wymagają przede wszystkim przyjaznego dla użytkownika urządzenia dającego wiarygodne i dokładne wyniki. Nie ma czasu na długie przygotowanie skanera 3D przed wykonaniem pomiaru pacjenta. Technologia SMARTTECH umożliwia szybki pomiar a dzięki systemowi ”plug&scan” skaner nie wymaga każdorazowej kalibracji i jest gotowy do pracy od razu po włączeniu.

Zdolność do pomiaru ciała człowieka z dużą ilością szczegółów przez skaner SMARTTECH3D MED jest pomocne nie tylko dla środowiska medycznego ale również dla artystów CG w tworzeniu gier wideo i animacji. Zamiast długich godzin wirtualnego modelowania w programach graficznych, mogą po prostu skoncentrować się na animacji zeskanowanego modelu. Proces tworzenia cyfrowego modelu człowieka za pomocą skanera
SMARTTECH3D MED jest ograniczone do zaledwie kilku minut.

Nowa linia produktów SMARTTECH3D MED jest wyposażona w wyspecjalizowany system przechwytywania obrazu, który skraca czas skanowania 3D do 0,7 sekundy, co jest niezwykle ważne podczas skanowania żywego organizmu. Dedykowana optyka z regulowanym balansem bieli i kontrastem pozwala uzyskać odpowiedni kolor mierzonych powierzchni, dlatego analiza zmian skórnych jest łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Solidna stalowa obudowa oraz konstrukcja nośna wewnątrz skanera wykonana z nowoczesnego i wytrzymałego włókna węglowego, zapewniają najlepszą ochronę i stabilność wrażliwej optyki.

Każdy skaner 3D z lini produktów medycznych SMARTTECH wyposażony jest w specjalistyczne wielofunkcyjne oprogramowania z bardzo intuicyjnym interfejsem – SMARTTECH3Dmeasure.

Głowica skanująca SMARTTECH3D MED może być zintegrowana z innymi jednostkami skanowania 3D z tej linii produktów, umożliwiając automatyczny pomiar z kilku stron jednocześnie, dostarczając kilka chmur punktów połączonych ze sobą na ekranie komputera, tworząc swoistego wirtualnego pacjenta a co za tym idzie, kompleksowe zaplanowanie operacji, oraz możliwość dokładniej analizy i pomiaru.

Poznaj SMARTTECH3D med bliżej

POZNAJ INNE NASZE PRODUKTY

MICRON3D
color stereo

SMARTTECH3D ON

SMARTTECH3D
Quality Station

SMARTTECH3D
CobotScan

SMARTTECH3D
Robotized

Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej

Jesteś zainteresowany? Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!