GEOMAGIC WRAP
Oprogramowanie do zaawansowanej obróbki danych pomiarowych, takich jak chmury punktów i siatki trójkątów. Umożliwia przeprowadzenie podstawowej analizy, m. in. wymiarowanie stworzonych przekrojów 2D. Dzięki swojej uniwersalności posiada także narzędzia do teksturowania obiektów 3D na podstawie zdjęć, jak i moduł do tworzenia powierzchni parametrycznych.

Oprogramowanie wspiera najpopularniejsze formaty importowanych danych 3D, takie jak .obj, .stl, vrml, .ascii, .ply. Geomagic Wrap znajduje zastosowanie na produkcji, w analizach, projektowaniu, rozwoju produktów i archeologii.

Geomagic Wrap dostarcza najpotężniejszy w branży zestaw narzędzi do przekształcania danych skanowania 3D i importowanych plików w modele 3D do natychmiastowego użycia. Od inżynierii po rozrywkę, sztukę, archeologię i produkcję do muzeów. Ludzie z każdej dziedziny życia bez wysiłku tworzą inżynierię doskonałych modeli 3D ze skanowanych danych i plików 3D za pomocą Geomagic Wrap

Zrewolucjonizuj swoją pracę z 3D
Geomagic Wrap zapewnia najłatwiejszą w użyciu, niedrogą, szybką i dokładną ścieżkę od chmur punktów do trójwymiarowych modeli wielobocznych i powierzchniowych, które mogą być natychmiast wykorzystane w inżynierii, produkcji, sztuce, projektowaniu przemysłowym i innych. Geomagic Wrap zapewnia cyfrowy most, który umożliwia tworzenie doskonałych danych do bezpośredniego wykorzystania w druku 3D, frezowaniu, archiwizacji i wielu innych zastosowaniach 3D.

Dzięki narzędziu Geomagic Exact Surfacing, Geomagic Wrap posiada nowoczesne funkcje modelowania służace do stworzenia doskonałego modelu 3D. Dostępne skrypty i makra automatyzują również funkcje powtarzalnych zadań podczas procesu inżynierii odwrotnej.

Geomagic Wrap umożliwia użytkownikom przekształcanie danych chmury punktów, danych sondujących i importowanych formatów 3D (STL, OBJ itp.) w siatki wielokątów 3D do wykorzystania w produkcji, analizie, projektowaniu, rozrywce, archeologii i analizie.

Sztuka i rzeźba
Twórz doskonałe dzieła sztuki, skaluj rzeźby, archiwizuj i przywracaj delikatne lub zniszczone artefakty za pomocą 3D. Artyści i rzeźbiarze na całym świecie używają Geomagic Wrap do prezentowania obiektów fizycznych w środowiskach projektowania 3D, dostarczając dane 3D w szerokim zakresie standardowych formatów przemysłowych.

Obrazowanie 3D do analizy, animacji i kręcenia filmów
Szybkie tworzenie doskonałych modeli 3D obiektów fizycznych ze skanów 3D i wykorzystywanie ich do wykonywania zaawansowanych funkcji, takich jak analiza elementów skończonych (FEA) i obliczeniowa dynamika płynów (CFD). Ponadto artyści i animatorzy efektów wizualnych mogą korzystać z tych modeli 3D w Maya, 3ds Max i innych.

Archeologia
Archeolodzy mogą wykorzystać moc 3D w oprogramowaniu Geomagic Wrap do archiwizacji i pełnej analizy petroglifów i starożytnych oznaczeń, których często nie można wykryć gołym okiem. Dzięki możliwościom bezpośredniego druku 3D z oprogramowania Geomagic Wrap uczniowie i goście muzealni mogą doświadczyć starożytnego artefaktu bez dotykania samego artefaktu.

POZNAJ INNE NASZE PRODUKTY

MICRON3D
green

Dowiedz się więcej

MICRON3D
color 10MPix

Dowiedz się więcej

MICRON3D
color 24MPix

Dowiedz się więcej

SMARTTECH3D
UNIVERSE

Dowiedz się więcej

SMARTTECH3D
MED

Dowiedz się więcej

Wciąż nie wiesz, który produkt wybrać?

Skontaktuj się z nami!