SMARTTECH3D CobotScan

Współczesna współrzędnościowa
maszyna pomiarowa:
skuteczne narzędzie
do kontroli jakości.

SMARTTECH3D CobotScan to zautomatyzowane rozwiązanie umożliwiające uzyskanie precyzyjnej dokumentacji obiektów o dowolnych szczegółach fizycznych oraz inspekcja poprzez porównanie stanu rzeczywistego obiektu z referencyjnym modelem CAD. W urządzeniu zastosowano zaawansowaną optykę i mocne źródło światła w TECHNOLOGII SMARTTECH3D LED które w połączeniu z łatwością programowania cobota zapewnia płynny i efektywny proces pomiarowy. Najnowsza technologia i wysoce rozwinięta konstrukcja pozwoliły na minimalizację rozmiarów zapewniając najlepsze wyniki skanowania. Nowoczesna obudowa zapewnia bezpieczeństwo i stabilność użytkowania, a także dużą mobilność, dając użytkownikom nieograniczone możliwości profesjonalnego zastosowania.

Zalety systemu SMARTTECH3D CobotScan:
– w pełni automatyczny proces pomiarowy
– szybkie skanowanie (5 mln punktów/sek)
– wysoka gęstość próbkowania
– łatwe tworzenie planu pomiarowego
– szybkie wdrożenie
– świadectwo certyfikacji
– projekcja kolorowej mapy odchyłek na mierzony obiekt
– raport z kontroli jakości (pdf)

SMARTTECH3D CobotScan to skaner 3D zaprojektowany i przystosowany do integracji z cobotami wraz z wykorzystaniem stolika obrotowego. Specjalna konstrukcja głowicy skanującej z systemem kamer stereoskopowych zapewnia jej lekkość. Cechy te gwarantują najwyższy stopień wykorzystania, a wygoda i prostota integracji sprzętu zapewniają wysoką jakość mapowania obiektów.

Zastosowanie robota współpracującego umożliwia prostą automatyzację procesu pomiarowego i nie wymaga umieszczania znaczników na obiektach, zwiększając efektywność nawet przy niewielkiej serii skanowanych produktów. Funkcjonalność oprogramowania umożliwia tworzenie automatycznych raportów kontroli, dokumentacji, a nawet wyświetlanie mapy odchyłek bezpośrednio na mierzonym obiekcie w celu łatwej lokalizacji usterek. Dzięki wyeliminowaniu czynnika ludzkiego uzyskiwane pomiary są powtarzalne i najwyższej jakości.

Poznaj bliżej SMARTTECH3D CobotScan

POZNAJ INNE NASZE PRODUKTY

MICRON3D
green stereo

SMARTTECH3D ON

SMARTTECH3D
Quality Station

MICRON3D
color stereo

SMARTTECH3D
Robotized

Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej

Jesteś zainteresowany? Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!