SMARTTECH, polski producent certyfikowanych metrologicznie skanerów 3D, ogłosił, że firma CADimensions, Inc. stała się jego oficjalnym przedstawicielem na terenie Stanów Zjednoczonych.

Firma CADimensions jako oficjalny dystrybutor będzie sprzedawała i wspierała optyczne skanery 3D firmy SMARTTECH. Amerykańskie przedsiębiorstwo zapewni także wsparcie techniczne dla oprogramowania Geomagic dedykowanego inżynierii odwrotnej i kontroli jakości, reprezentując SMARTTECH na terenie USA.

CADimensions założono w 1990 roku w mieście Syracuse, w stanie Nowy Jork. Firma zasłynęła z dystrybucji przemysłowych drukarek 3D Stratasys oraz ze sprzedaży oprogramowania SOLIDWORKS. Misją CADimensions jest dostarczanie klientom najlepszych rozwiązań w celu redukcji kosztów i czasu potrzebnego na zaprojektowanie i wytworzenie gotowego produktu. Technologia skanowania 3D idealnie wpasowuje się w misję CADimensions,
a optyczne skanery 3D firmy SMARTTECH są doskonałym produktem do dystrybuowania na rynku amerykańskim.

 „Przez 25 lat służyliśmy społeczności inżynierów 3D. Zaczęliśmy od oprogramowania CAD, a wraz
z rozwojem firmy staliśmy się dystrybutorem drukarek 3D firmy Stratasys. Optyczne skanery 3D to kolejny krok w ewolucji CADimensions. Nasi klienci wyrazili zapotrzebowanie na technologię skanowania 3D, interesując się najnowocześniejszymi rozwiązaniami w rozsądnej cenie” – powiedział Andrew DiLaura, wiceprezes CADimensions odpowiedzialny za sprzedaż i marketing.

Dla firmy SMARTTECH to bardzo ważne mieć solidnego przedstawiciela w tej części świata. 25-letnie doświadczenie CADimensions gwarantuje, że polski producent optycznych skanerów 3D zdobył naprawdę wartościowego partnera na terenie Stanów Zjednoczonych.

“CADimensions posiada nasz wysokiej klasy optyczny system pomiarowy z linii MICRON3D i wszystkie moduły oprogramowania Geomagic. Z dostępem do tak zaawansowanych rozwiązań nasz nowy przedstawiciel jest w stanie w pełni zaprezentować technologię skanowania 3D nie tylko na rynkach przemysłowym, ale też edukacyjnym oraz muzealnym” – podsumował Krzysztof Gębarski, prezes firmy SMARTTECH.


Przeczytaj więcej o CADimensions.
Przeczytaj więcej o konferencjach CADimensions na terenie USA.