Tegoroczna edycja targów ITM INDUSTRY EUROPE była bardzo pracowitym, udanym i emocjonującym wydarzeniem dla zespołu SMARTTECH3D!

Mieliśmy przyjemność spotkać się z pasjonatami technologii i zaprezentować naszym klientom niesamowite premiery naszych nowych rozwiązań do skanowania 3D.

Wykład naszej ekspertki, Anny Wilczak, spotkał się z dużym zainteresowaniem i przyciągnął na  stoisko nowe tłumy, które chciały dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach oferowanych przez nas.

Prezentacje technologii, które nasi inżynierowie zorganizowali kilka razy dziennie na naszym stoisku, zaangażowały publiczność i pozwoliły nam przedstawić niesamowitą technologię 3d wielu osobom.

Innowacyjne pokazy i pouczający wykład był uzupełniony praktycznym podejściem do tematu. Sidepod bolidu Politechniki Gdańskiej PGR-06 został zeskanowany za pomocą skanera SMARTTECH3D green stereo pod czujnym okiem specjalistów bezpośrednio na targach. Więcej o tym projekcie już wkrótce.

Dziękujemy organizatorom targów ITM INDUSTRY EUROPE, wystawa była wspaniałym przeżyciem – już nie możemy doczekać się przyszłorocznej edycji.

Więcej o  nowych rozwiązaniach można przeczytać na: //skaner3d.pl/smarttech3d-on/

Fotorelacja: