W dniach 1-5 kwietnia firma SMARTTECH zaprezentowała swoje najnowsze produkty na Polskim stoisku Narodowym podczas największych międzynarodowych targów przemysłowych Hannover Messe. Na ogromnej powierzchni targowej, która składała się z aż 27 hal spotkać można było 6500 wystawców z 75 krajów, którzy zaprezentowali swoje pionierskie rozwiązania i innowacyjne produkty z całego świata skierowane do branży przemysłowej.

Na targach swoją premierę miał najnowszy ultra-precyzyjny skaner MICRON3D color 10MPix o wysokiej rozdzielczości i czułości z wymienną optyką, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających. Jest to nowa generacja optycznych współrzędnościowych maszyn pomiarowych, które umożliwiają pozyskanie precyzyjnych informacji o geometrii i kolorze dowolnego obiektu z dokładnością geometryczną 0.015mm. Skaner MICRON3D color 10MPix dzięki swojej dokładności skierowany jest głównie do klientów z branży przemysłowej.

Polskie stoisko Narodowe pod przewodnictwem Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH) oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, a estetyczna biało-czerwona stylistyka wyraźnie zaznaczała swoją obecność pośród stoisk innych narodowości. Organizatorzy zapewnili również wystawiającym się firmom dostęp do asystentów oraz tłumaczy, którzy pomagali przełamywać bariery językowe pomiędzy wystawcami i odwiedzającymi.

Zapraszamy do fotorelacji