W dniach 7-11 października w Brnie w Czechach odbyły się Międzynarodowe Targi Maszynowe MSV. Są to najważniejsze targi przemysłowe odbywające się w Europie Środkowej, które z roku na rok gromadzą ponad 1600 wystawców oraz ponad 80 000 odwiedzających.

W tym roku głównym tematem targów MSV był Przemysł 4.0 oraz fabryka cyfrowa – digitalizacja produkcji jako jeden z głównych kierunków procesu innowacji. Targi cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zarówno odwiedzających jak i mediów – zjawiło się około 300 akredytowanych dziennikarzy. Dodatkowo przygotowany został bardzo ciekawy program towarzyszący obfitujący w profesjonalne konferencje, seminaria i warsztaty dotyczące aktualnych tematów technicznych, biznesowych oraz ekonomicznych.

Firma SMARTTECH3D, polski producent certyfikowanych metrologicznie skanerów 3D zaprezentował swoje produkty na stoisku firmy TM Technik, która została właśnie oficjalnym dystrybutorem skanerów 3D z polski na terenie Czech.

Firma TM Technik to czeski dystrybutor urządzeń pomiarowych, która jako oficjalny dystrybutor będzie sprzedawała i wspierała optyczne skanery 3D firmy SMARTTECH3D. Czeska firma zapewni także wsparcie techniczne dla oprogramowania SMARTTECH3Dmeasure dedykowanego inżynierii odwrotnej i kontroli jakości, reprezentując SMARTTECH na szybko rosnącym rynku czeskim.

TM Technik działa na czeskim rynku już przeszło 15 lat posiadając w swojej ofercie nowoczesne przyrządy pomiarowe oraz technologię przeznaczone do kontroli jakości w zakładach produkcyjnych. Współpracuje z wieloma wiodącymi firmami z branży przemysłowej. Firma posiada partnerów w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech, Francji jak również na Słowacji. Teraz do tego grona dołączyła również Polska firma SMARTTECH3D

Dla firmy SMARTTECH3D bardzo istotne jest posiadanie solidnego przedstawiciela na dynamicznym rynku czeskim. Doświadczenie i kontakty firmy TM Technik gwarantują, że polski producent optycznych skanerów 3D zdobył naprawdę wartościowego partnera na terenie Czech.

Przeczytaj więcej o TM Technik > //www.tm-technik.cz

Obejrzyj galerię z wydarzenia