SMARTTECH, polski producent certyfikowanych metrologicznie skanerów 3D, ogłosił, że firma Big Zero Technology została jego oficjalnym przedstawicielem na terenie Indii.

Firma Big Zero Technology jako oficjalny dystrybutor będzie sprzedawała i wspierała optyczne skanery 3D firmy SMARTTECH. Indyjskie przedsiębiorstwo zapewni także wsparcie techniczne dla oprogramowania SMARTTECH3D measure oraz Geomagic dedykowanego inżynierii odwrotnej i kontroli jakości, reprezentując SMARTTECH na szybko rosnącym rynku indyjskim.

Firma Big Zero Technology została założona przez zespół doświadczonych inżynierów-metrologów. Firma dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania pomiarowe w różnych technologiach. Misją firmy jest­­ dostarczanie klientom najlepszych rozwiązań w celu redukcji kosztów i czasu potrzebnego na wytworzenie gotowego produktu – w myśl zasady “Error free production”. Technologia skanowania 3D firmy SMARTTECH idealnie wpasowuje się w misję Big Zero Technology, a optyczne skanery 3D firmy SMARTTECH są doskonałym produktem do dystrybuowania na rynku indyjskim.

„W naszej ofercie posiadamy różne urządzenia pomiarowe czołowych marek na świecie. Optyczne skanery 3D firmy SMARTTECH idealnie wpasowują się do naszej oferty ponieważ oferują najwyższą jakość i łatwość obsługi a jednocześnie biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny wypadają najbardziej korzystnie na rynku. Oprogramowanie sterujące skanerami SMARTTECH3D measure to bardzo wydajne narzędzie do pracy z chmurami punktów pomiarowych –  zapewnia szybkie generowanie wysokiej jakości modeli STL” – powiedział Akshay Singh, prezes odpowiedzialny za sprzedaż i marketing.

Dla firmy SMARTTECH to bardzo ważne mieć solidnego przedstawiciela na dynamicznym rynku indyjskim. Doświadczenie i kontakty w przemyśle Big Zero Technology oraz trzy biura regionalne, gwarantuje, że polski producent optycznych skanerów 3D zdobył naprawdę wartościowego partnera na terenie Indii.

“Firma Big Zero Technology została profesjonalnie przeszkolona oraz posiada nasz wysokiej klasy optyczny system pomiarowy z linii MICRON3D green oraz bazowy SMARTTECH3D universe. Z dostępem do tak zaawansowanych rozwiązań nasz nowy przedstawiciel jest w stanie w pełni zaprezentować technologię skanowania 3D nie tylko na rynkach przemysłowym, ale też edukacyjnym” – podsumował Krzysztof Gębarski, prezes firmy SMARTTECH.