Firma SMARTTECH3D staje się coraz poważniejszym graczem na światowym rynku skanowania 3D. Urządzenia SMARTTECH dumnie wybijają się na tle jakościowych produktów tego samego typu największych międzynarodowych firm. Jest to jeden z powodów, dla których coraz więcej międzynarodowych dystrybutorów jest zainteresowanych współpracą, rozpoznając, że skanery 3D firmy SMARTTECH charakteryzują się wysoką dokładnością, rozdzielczością i atrakcyjną ofertą cenową.

Duże znaczenie we wzroście sprzedaży skanerów 3D w ostatnich latach ma fakt, że nowoczesne przedsiębiorstwa na całym świecie chętnie sięgają po najnowsze rozwiązania technologiczne, co wpisuje się w trend Industrii 4.0. Rozwiązania SMARTTECH3D idą w parze z duchem nowoczesnych technologii, stale dostosowując swoją ofertę do dynamicznie rozwijającego się rynku światowego.

Na szybki rozwój firmy bardzo pozytywny wpływ ma ciągle powiększająca się siatka dystrybutorów. W ostatnim czasie do grona partnerów SMARTTECH3D dołączyła firma Polytec France- wiodący we Francji lider w zakresie dostarczania rozwiązań dla przemysłu. Przedstawiciele Polytec FR odbyli zaawansowane szkolenia z obsługi skanerów 3D, aby swoją wiedzą i doświadczeniem mogli wspierać swoich klientów w profesjonalnym doborze oferowanych urządzeń.