MICRON3D green stereo prezentowany po raz pierwszy na rynku Brytyjskim. Zapraszamy na targi TCT w Birmingham.

Dwa detektory, pomiar zielonym światłem LED, całkowita redukcja szumów, możliwość wykonywania profesjonalnych skanów 3D niezależnie od zmian warunków oświetlenia zewnętrznego … to główne cechy najnowszego produktu stworzonego przez specjalistów z firmy SMARTTECH3D. MICRON3D green stereo to rewolucyjna optyczna maszyna pomiarowa dedykowana nowoczesnym przedsiębiorstwom.

Najlepsi specjaliści z firmy SMARTTECH3D przez przeszło dwa i pół roku opracowywali innowacyjny skaner 3D, który dzięki swoim właściwościom idealnie wpisuje się w założenia idei przemysłu 4.0. Jest to również odpowiedź na zapotrzebowanie ze strony branży przemysłowej, która oczekuje nowoczesnych urządzeń do kontroli jakości. Dlatego właśnie firma SMARTTECH opracowała metodę pomiarów wąskopasmowym zielonym światłem LED o długości fali 520 nm, która wraz z zastosowanymi filtrami niweluje wpływ zmian oświetlenia na pomiary. Możemy dzięki temu uzyskać wyniki lepsze o nawet 30% w stosunku do tradycyjnej metody pomiaru światłem białym.

To co dodatkowo wyróżnia skaner MICRON3D green stereo wśród ofert na rynku to zastosowanie wysokiej jakości dwóch detektorów monochromatycznych co pozwala wierniej odwzorować strukturę skanowanej powierzchni. Każdy obiekt jest w związku z tym skanowany z dwóch niezależnych kierunków w tym samym czasie, a wynik pomiarów jest zarejestrowaną częścią wspólną. Nowa metoda projekcji zawarta w MICRON3D green stereo – DDS (Dual Direction Stripes) oznacza, że prążki są teraz wyświetlane pionowo – tak jak w poprzednich modelach ale również poziomo, co jest nowością. Połączenie pomiaru w technologii Stereo i projekcji DDS zapewnia większą dokładność wyników skanowania, mniejszą liczbą błędów oraz znaczną redukcje szumów.

Solidna konstrukcja i obudowa z włókna węglowego jest odporna na uderzenia oraz zmiany temperatur, a filtry HEPA chronią skaner 3d przed nawet drobnym pyłem.
Skaner MICRON3D green stereo skierowany jest głownie do sektora przemysłowego a dzięki swoim właściwościom idealnie sprawdzi się podczas kontroli jakości lub inżynierii odwrotnej.

Najnowszy skaner firmy SMARTTECH zostanie zaprezentowany po raz pierwszy na rynku brytyjskim podczas targów TCT Show w Birmingham w dniach 24-26 września 2019 roku.

Zapraszamy również na oficjalną prelekcję na TCT Introducing Stage, która odbędzie się 25 września o godzinie 15. Produkty firmy SMARTTECH3D będzie można również obejrzeć na stoisku Dystrybutora na rynek brytyjski, firmy Lambda Photometrics Ltd – stoisko numer E35.