Targi ITM INDUSTRY EUROPE to wydarzenie skupiające się wokół światowych trendów zgodnych z ideą Przemysłu 4.0. Ich głównym tematem były innowacje wspierające rozwój firm, technologie przyszłości, oraz maszyny reprezentujące najnowocześniejsze rozwiązania dla przemysłu. Stanowią część Międzynarodowych Targów Poznańskich.

W ramach wydarzenia mającego miejsce w dniach od 31.08 do 3.09 odbyły się targi 3D Solutions dedykowane rozwiązaniom w technologiach 3D dla przemysłu. Uczestnictwo firmy SMARTTECH w tym evencie połączone było z premierą  jej najnowszego produktu.

Skaner 3D MICRON3D green stereo 20-20 Mpix to urządzenie o najwyższej rozdzielczości na rynku, przeznaczone do kontroli jakości i inżynierii odwrotnej. Każdego dnia targów odbywały się warsztaty, podczas których można było na własne oczy zobaczyć, w jaki sposób skaner może być wykorzystany w procesach produkcyjnych, oraz porozmawiać z inżynierami firmy. Poza prezentacją na żywo funkcji skanera, SMARTTECH3D oferował również możliwość  skanowania przedmiotów dostarczonych przez uczestników.

Czytaj więcej o MICRON3D green stereo