W dniach 4-7 czerwca firma SMARTTECH zaprezentowała swój najnowszy produkt MICRON3D green stereo podczas kolejnej edycji międzynarodowych targów Innowacje-Technologie-Maszyny ITM Polska 2019, które odbyły się w Poznaniu. Są to wiodące targi w tej części Europy prezentujące ofertę polskiego i światowego przemysłu, którego produkty i usługi zgodne są z ideą Smart Industry. Na 25 tysiącach metrów kwadratowych spotkać można było blisko 1000 światowej klasy wystawców, profesjonalistów z zakresu automatyzacji produkcji, metalurgii i obróbki metali, nowoczesne maszyny i technologie oraz bogaty program wydarzeń towarzyszących. W tym roku hasłem przewodnim spotkania było „Na drodze do Przemysłu 4.0”

W tym roku zorganizowane zostały również dla odwiedzających trzy ścieżki zwiedzania szlakiem nowości technologicznych dotyczących flagowej oferty tej edycji targów ITM Polska, Modernlog i 3D Solutions. Formuła wycieczki nie tylko umożliwiła skorzystanie z fachowych porad, bezpośredni kontakt z dostawcami najnowszych technologii, ale też dzięki uporządkowanej tematycznie trasie pozwoliła gościom targowym zaoszczędzić czas. Poznać można było inteligentne systemy, maszyny i dowiedzieć się jak powstają zaawansowane procesy produkcyjne. Stoisko firmy SMARTTECH znalazło się na trasie dwóch ścieżek dzięki czemu odwiedzający mogli zapoznać się z ofertą firmy.

Dodatkowo na stoisku firmy SMARTTECH odbyły się warsztaty pt. „Inżynieria odwrotna w przemyśle” dotyczące przemysłowego zastosowania skanerów 3D, które zgromadziły pokaźną liczbę słuchaczy. Mogli się oni na wspomnianych warsztatach dowiedzieć nieco więcej o możliwościach technologii 3D i samych systemów pomiarowych firmy SMARTTECH.

Zobacz fotorelację z targów