W pierwszym kwartale 2019 roku firma SMARTTECH aktywnie brała udział w wielu imprezach i spotkaniach branżowych gdzie zaprezentowała najnowszy ultra-precyzyjny skaner MICRON3D color 10MPix o wysokiej rozdzielczości i czułości. Jest to nowa generacja optycznych współrzędnościowych maszyn pomiarowych, które umożliwiają pozyskanie precyzyjnych informacji o geometrii i kolorze dowolnego obiektu z dokładnością geometryczną 0.015mm. Skaner MICRON3D color 10MPix dzięki swojej dokładności skierowany jest głównie do klientów z branży przemysłowej.

Skaner został zaprezentowany między innymi podczas piątej już edycji targów TCA Asia, które odbyły się pomiędzy 21 a 23 lutym w Szanghaju w Chinach. Jest to jedna z wiodących na świecie imprez skoncentrowana na drukowaniu i skanowaniu 3D, technologii projektowania i inżynierii. Spotkanie gromadzi wielu ciekawych mówców z całego świata, ponad 200 wystawców i przeszło 10 000 odwiedzających z więcej niż 20 krajów. Podczas trzech dni targowych można zobaczyć pokazy innowacyjnych rozwiązań, poznać premierowe produkty a także wziąć udział w światowej klasy konferencjach i seminariach.


19 marca skaner MICRON3D color 10MPix na zaproszenie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii został zaprezentowany podczas wyjątkowej konferencji „Technologie sensorowe i fotoniczne dla przemysłu”. Konferencja zorganizowana została przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii we współpracy  z Grupami Robotniczymi ds. krajowych inteligentnych specjalizacji. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostały oferty gotowych produktów fotonicznych oraz sensorowych dedykowanych dla przemysłu. Wśród ściśle wyselekcjonowanej grupy 15 prelegentów znalazła się firma SMARTTECH, która zaprezentowała swoje najnowsze rozwiązania i produkty.


Z kolei w dniach 26-28 Marca firma SMARTTECH wzięła udział w 11 edycji Dni Druku 3D – najstarszym i najważniejszym spotkaniu branży druku 3D i skanowania przestrzennego w Europie Środkowo Wschodniej i w Polsce. Na targach zaprezentowano między innymi nowe modele drukarek 3D, nowoczesne technologie oraz szereg nowości ze świata druku i skanowania 3D. Jednym z najbardziej spektakularnych widowisk  była prezentacja  na stoisku firmy ATMAT samolotu Caudron-Renault CR.741 Cyclone, do którego rekonstrukcji użyto właśnie technologii druku przestrzennego.


Więcej o firmie SMARTTECH:

Firma  od 18 lat zajmuje się produkcją i sprzedażą profesjonalnych skanerów 3D. Producent ciągle rozwija swoje produkty dostosowując je do różnych branż takich jak przemysł, medycyna czy archeologia. Posiadając licznych dystrybutorów zagranicznych, firma prowadzi globalną sprzedaż na wszystkich kontynentach od obu Ameryk poprzez Europę kończąc na dalekiej Azji

Więcej informacji na stronie: www.skaner3d.pl