Już 19 października do Kielc zawita Przemysłowa Jesień, a wraz z nią targi Dni Druku 3D na które serdecznie zapraszamy. Znajdzecie nas na stoisku B1. Zaprezentujemy skanowanie3d zielonym światłem do kontroli jakości wraz z projekcją kolorwej mapy odchyłek bezpośrednio na obiekt.

Dni Druku 3D to najważniejsze w Polsce, a także jedne z największych w Europie, targi dla przedstawicieli branż skanowania 3D oraz szybkiego prototypowania. Uczestniczą w nim również wszyscy znaczący producenci drukarek z Polski i dystrybutorzy sprzętu zagranicznego.

Od lat stanowią międzynarodową przestrzeń spotkań i wymiany wiedzy jako część „Przemysłowej jesieni w Targach Kielce” – cyklu wydarzeń łączących wynalazców, innowatorów i użytkowników nowych technologii z dziedziny druku przestrzennego i technologii addytywnych. W zeszłym roku wystawy odwiedziło blisko 3,5 tys. przedstawicieli wielu różnych gałęzi przemysłu.

Tegoroczna,  już 13. edycja eventu odbędzie się 19-21 października.

Jako  producent skanerów 3D z 20-letnim doświadczeniem, zaprezentujemy podczas wydarzenia swój najnowszy skaner 3D dla przemysłu. MICRON3D green stereo jest przeznaczony dla zakładów produkcyjnych, które cenią rozwiązania technologiczne zgodne z ideą Przemysłu 4.0. Urządzenie dealnie nadaje się do zastosowań związanych z kontrolą jakości i inżynierią odwrotną.

Dedykowane oprogramowanie dostarczane wraz ze skanerem, SMARTTECH3Dmeasure, daje takie możliwości, jak przetwarzanie danych, pomiar objętości i powierzchni obiektu. Ważną i przydatną w procesie kontroli jakości opcją program jest także możliwość wyświetlania kolorowej mapy odchyłek bezpośrednio na obiekcie.

Będziemy  obecni na stoisku B1. W celu wcześniejszego umówienia spotkania podczas wydarzenia prosimy o kontakt mailowy na adres aw@smarttech3d.com, lub telefoniczny na numer +48 577 775 089.