Po premierze  skanera MICRON3D,  która odbyła się na początku tego roku podczas Targów TCT Asia w Szanghaju, tamtejszy rynek z entuzjazmem  zareagował na polskie produkty. Tym samym skanery 3D dostępne są już w: Chinach, Wietnamie, Rosji, Malezji, Kazachstanie, Indiach, Iranie Turcji i wielu innych krajach.

Przytaczając wypowiedź Pani Anny Gębarskiej – Dyrektor Zarządzającej firmy SMARTTECH: “Rynek azjatycki to rynek z ogromnym potencjałem. Jako firma działająca w obszarze High Tech widzimy ogromna dynamikę rozwoju tego rynku, a także rosnące zapotrzebowanie na nasze produkty do pomiarów optycznych 3D. Jednocześnie jesteśmy dumni z tego ze nasze polskie produkty są dobrze oceniane w Azji”.

W związku z tak dużym zainteresowaniem i potencjałem tamtejszego rynku SMARTTECH uruchomił stronę w języku chińskim www.smarttech3d.com.cn, a także program szkoleniowy.

Pierwsze seminarium odbyło się juz w Listopadzie w Kula Lumpur, gdzie SMARTTECH wraz ze swoim oficjalnym dystrybutorem Firmą Dalal Technology zaprezentował możliwości skanerów i oprogramowania Geomagic 3D systems przed przedstawicielami malezyjskiej branży przemysłowej.

Podczas seminarium odbyła się także oficjalna prezentacja ulepszonego skanera 3D z linii MICRON3D –  MICRON3D green.


Fotorelacja: