Serdecznie dziękujemy za wizytę na naszym stoisku na największych targach dedykowanych technologiom druku i skanu 3D w Wielkiej Brytanii.

To już drugi raz kiedy mieliśmy szansę uczestniczyć w tym wydarzeniu, zaskakując odwiedzających rozwojem naszych rozwiązań. Tym razem uczestnicy mogli na własne oczy przekonać się jakie możliwości daje nasze najnowsze oprogramowanie SMARTTECH3Dmeasure v2017 z możliwością płynnej pracy z ponad 300 000 000 punktów oraz  możliwością przekształcenia chmury punktów w dokładną, zamkniętą siatkę trójkątów w rozszerzeniu STL gotową do druku 3D. Odwiedzający mogli zobaczyć również możliwości jakie daje stolik uchylno-obrotowy dzięki któremu skaner może automatycznie pozyskać informację o nawet najbardziej skomplikowanym kształcie.

Drugiego dnia Targów nasz Export Manager wygłosił prezentację na temat istoty dokładności skanowania 3D podczas przygotowywania danych do szybkiego prototypowania. Wykład miał miejsce pomiędzy prezentacją firmy Nikon i 3D systems i przyciągnął ponad 40 słuchaczy.

Mamy nadzieję że wizyta na naszym stoisku pozwoliła Państwu znaleźć odpowiednie rozwiązania technologiczne do Państwa zastosowań.

Czytaj więcej o targach TCT na  www.tctshow.com

Zobacz kto prezentował się podczas Tech Stage  www.tctshow.com/Content/Tech-Stage/

Zapraszamy do obejrzenia galerii poniżej

smarttech_tct2