Targi Formnext są międzynarodowym miejscem spotkań nowej generacji inteligentnej produkcji przemysłowej, jako wiodąca platforma branżowa dla wytwarzania przyrostowego i i przemysłowych technologii 3D pozwala spotkać się specjalistą jesienią nad Menem.

SMARTTECH3D znalazł się wśród ponad 800 innych profesjonalistów z całego świata, prezentując swoje najdokładniejsze urządzenia, znane i cenione przez metrologów. Ponadto odwiedzający stoisko SMARTTECH3D A109 w hali 12.1 mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć na żywo premierę najnowszego rozwiązania do skanowania 3D – Quality Station.

System pomiarowy Quality Station stanowi kompleksowe rozwiązanie do kontroli jakości skomplikowanych geometrycznie obiektów. Dzięki integracji optycznego skanera 3D ze stolikiem uchylno-obrotowym urządzenie pozwala na zautomatyzowane, precyzyjne, odwzorowanie kształtu obiektu mierzonego. Oprogramowanie SMARTTECH3Dmeasure, w które wyposażony jest system umożliwia natychmiastowe porównanie mierzonej części z wzorcowym modelem CAD i wygenerowanie indywidualnego raportu kontrolnego w formacie PDF. Wykorzystanie Quality Station do kontroli jakości pozwala na realizacje pełnego procesu z jednego zamocowania mierzonej części bez konieczności ingerencji obsługi.

Przeczytaj więcej o SMARTTECH3D Quality Station – //skaner3d.pl/quality-station/

Fotorelacja: