Firma SMARTTECH wychodzi z inicjatywą specjalnego programu „Nowe technologie 3D dla MŚP” mającego za zadanie udzielić wsparcia małym i średnim przedsiębiorstwom w budowie lub unowocześnieniu parku maszynowego o profesjonalne technologie 3D.

Rosnące wymagania jakościowe produktów powodują duże zapotrzebowanie na rynku optycznych maszyn pomiarowych. Pozytywne opinie klientów zachęciły firmę SMARTTECH do rozpoczęcia dedykowanego programu „Nowe technologie 3D dla MŚP”.

Inicjatywa polskiego producenta profesjonalnych urządzeń pomiarowych 3D jest skierowana bezpośrednio do małych i średnich przedsiębiorstw w celu podniesienia ich konkurencyjności. Przystąpienie do programu jest także szansą umożliwiającą współpracę z firmą, której zaufały największe przedsiębiorstwa, takie jak Volvo, Whirlpool, Mahle Behr i Bosch.

Przedsiębiorcy, którzy przystąpią do programu, otrzymają 20% upustu w stosunku do cen katalogowych na systemy pomiarowe firmy SMARTTECH. Dzięki temu zainteresowane firmy są w stanie zakupić profesjonalny skaner 3D firmy SMARTTECH w cenie już od 54 999 złotych. Ilość podmiotów mogących skorzystać z oferty jest ograniczona. Program obowiązuje tylko na terenie Polski i potrwa do końca września 2017 roku.


W cenie zakupu nabywca otrzymuje:

  • Certyfikowane urządzenie pomiarowe 3D o potwierdzonej dokładności
  • Instalację i pełne przeszkolenie z obsługi optycznego systemu pomiarowego
  • Oprogramowanie SMARTTECH3Dmeasure umożliwiające prace z bardzo dużymi chmurami punktów (nawet powyżej 300 mln punktów pomiarowych) wraz z roczną aktualizacją
  • Gwarancję na 12 miesięcy z możliwością rozszerzenia do 24 lub 36 miesięcy. Na czas ewentualnej naprawy zapewniane jest urządzenie zastępcze. Serwis odbywa się na terenie Polski, co gwarantuje szybki czas reakcji
  • Telefoniczne i e-mailowe wsparcie techniczne doświadczonych inżynierów w języku polskim

SMARTTECH to polski producent optycznych maszyn pomiarowych dla przemysłu, medycyny oraz archeologii. Skanery 3D są stosowane między innymi do kontroli jakości produktów odlewniczych oraz np. przy pozyskiwaniu skomplikowanych kształtów karoserii w branży motoryzacyjnej. Firma słynie ze swojego 17-letniego doświadczenia, w pełni polskiego kapitału i produkcji profesjonalnych urządzeń metrologicznych o wysokiej dokładności. Pośród zaufanych klientów firmy SMARTTECH znajdują się międzynarodowe korporacje, takie jak General Electric, Volvo, ABB, ZPUE i MTU Aero Engines, a także polskie firmy, między innymi Bocar, Wawrzaszek, Odlewnie Polskie S.A., Geopomp czy Lubiana S.A. Obecnie już ponad 100 osób na całym świecie jest zaangażowane w sprzedaż i wsparcie systemów pomiarowych firmy SMARTTECH.

Chcesz przystąpić do programu i skorzystać ze specjalnej oferty? Skontaktuj się ze SMARTTECH pod adresem e-mail: handlowy@smarttech3d.com lub pod numerem telefonu: +48 22 751 19 16.


[supsystic-gallery id=’41’]