Przygotowania do ITM INDUSTRY EUROPE wchodzą w końcową fazę już 4 czerwca na stoisku SMARTTECH zapoznać się będzie można z najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie robotyzacji i cyfryzacji. Panujący trend zastosowania robotów współpracujących stał się inspiracją dla najnowszych rozwiązań polskiego producenta skanerów 3D.

SMARTTECH3D CobotScan bo o nim mowa to najnowszy skaner 3D pozwalający na pełną integracje rozwiązania z robotami współpracującymi. Zautomatyzowane rozwiązanie umożliwiające uzyskanie precyzyjnej dokumentacji obiektów o dowolnych szczegółach fizycznych oraz inspekcja poprzez porównanie stanu rzeczywistego obiektu z referencyjnym modelem CAD. W urządzeniu zastosowano zaawansowaną optykę i mocne źródło światła w TECHNOLOGII SMARTTECH3D LED które w połączeniu z łatwością programowania cobota zapewnia płynny i efektywny proces pomiarowy. Zastosowanie robota współpracującego umożliwia prostą automatyzację procesu pomiarowego i nie wymaga umieszczania znaczników na obiektach, zwiększając efektywność nawet przy niewielkiej serii skanowanych produktów. Funkcjonalność oprogramowania umożliwia tworzenie automatycznych raportów kontroli, dokumentacji, a nawet wyświetlanie mapy odchyłek bezpośrednio na mierzonym obiekcie w celu łatwej lokalizacji usterek.

Podczas targów inżynierowie SMARTTECH przedstawią możliwości SMARTTECH3D CobotScan w połączeniu z różnymi robotami współpracującymi, odpowiadając na wszystkie pytania zainteresowanych.

SMARTTECH3D nieustannie rozwija technologię oferowanych skanerów, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Roboty skanujące 3D mają szereg zastosowań w licznych branżach. Skanowanie w czasie rzeczywistym, identyfikowanie wad, tworzenie modeli 3D czy kompletowanie dokumentacji, to nieocenione funkcje przydatne zarówno w procesach kontroli jakości, inżynierii odwrotnej, przemyśle medycznym, konserwacji zabytków i branży muzealnej, architekturze oraz budownictwie, a także w branży motoryzacyjnej czy lotniczej. Do zobaczenia na targach ITM.

Zapraszamy do rejestracji na targi w celu uzyskania darmowej wejściówki  – //itm-europe.com/pl/dla-zwiedzajacych/wazne-informacje/ankieta/?utm_sourceMEDIApost_SMARTTECH