Firma SMARTTECH, poszerzając swoje portfolio akcesoriów do skanerów 3D, poszukiwała dostawcy, który poza doskonałą jakością produktów, dopracowanym wzornictwem i kompleksowymi rozwiązaniami dla przemysłu, będzie niezawodnym wsparciem w zakresie oferowania precyzyjnych rozwiązań w najbardziej wymagających warunkach pracy.

Jak podkreśla firma FOBA: „Metrologia wymaga profesjonalnych rozwiązań do pozycjonowania urządzeń pomiarowych. Dlatego nasze produkty są projektowane ze szczególną dbałością i przetestowane w terenie, aby sprostać najtrudniejszym warunkom, takim jak wibracje w warsztatach oraz fabrykach, mogące wpłynąć na jakość pomiarów.”

Bogata wiedza, która jest sumą doświadczenia i analizy potrzeb klientów, w połączeniu z dogłębną znajomością globalnych rynków, pozwala specjalistom marki FOBA tworzyć optymalne rozwiązania, skrojone na miarę konkretnych oczekiwań klientów. Dokładnie takie produkty sprawdzą się wśród użytkowników optycznych skanerów 3D, gdzie stabilność systemu jest jednym z kluczowych czynników wpływających na dokładność pomiarów. Istotnymi cechami statywów FOBA jest możliwość łatwego zamontowania urządzenia na wysokości nawet do 2,7 metra. Ponadto, opcja pozycjonowania urządzenia pomiarowego pionowo bezpośrednio nad obiektem daje użytkownikowi nieskończenie wiele możliwości dostosowania kąta pomiarowego, co przy skanowaniu 3D światłem strukturalnym jest bardzo istotne.

Wielką zaletą statywów firmy FOBA jest ich ergonomia- pomimo bardzo masywnej budowy, zapewniają bezpieczeństwo i stabilność skanera podczas pomiaru i przemieszczania. Operowanie urządzeniem nie przysparza użytkownikowi najmniejszych problemów- zaawansowane, doskonale zaprojektowane rozwiązania zastosowane w budowie sprawiają, że z łatwością można operować statywem nawet jedną ręką. „Dzięki zastosowaniu profesjonalnych rozwiązań od firmy FOBA, skanery 3D SMARTTECH stały się jeszcze łatwiejsze w użyciu i bardziej niezawodne w warunkach przemysłowych, przy zachowaniu swojej najwyższej dokładności pomiarowej”-  zapewnia CEO SMARTTECH, Krzysztof Gębarski.

Uzupełnienie oferty akcesoriów SMARTTECH o profesjonalne statywy FOBA zapewnia użytkownikom nowe perspektywy komfortowego zastosowania skanerów 3D SMARTTECH nawet tam, gdzie do tej pory ich wykorzystanie było utrudnione ze względu na ograniczone możliwości pozycjonowania urządzenia.

Sprawdź jak łatwy w użyciu jest nasz zestaw