SMARTTECH już od kilku lat dokonuje sukcesywnej ekspansji na rynku chińskim. Dzięki produkcji profesjonalnych urządzeń pomiarowych i wysokiej jakości wsparciu chińskie firmy doceniają polskie skanery 3D, dążąc do pogłębiania korzystnej współpracy.

Na początku sierpnia odbyły się warsztaty skanowania 3D w siedzibie chińskiego dystrybutora, firmy Trustworthy. Przybyły do Chin ekspert firmy SMARTTECH zademonstrował uczestnikom warsztatów możliwości najnowszej wersji oprogramowania SMARTTECH3Dmeasure.

Jednym z głównych punktów warsztatów była prezentacja optycznego systemu pomiarowego MICRON3D color 24 Mpix, które jest jedynym na rynku urządzeniem z tak wysoką rozdzielczością na rynku. 24 megapikselowy detektor pozyskuje chmurę składającą się z 24 milionów punktów pomiarowych o współrzędnych X, Y i Z. Tak wysoka rozdzielczość umożliwia zebranie dokładnych danych o bardzo złożonych strukturach, które do tej pory stwarzały problem przy skanowaniu 3D. Ponadto niezwykłe czuły detektor pozwala na łatwe skanowanie obiektów błyszczących i ciemnych. Możliwość integracji z systemem bezcieniowym zapewnia wysokiej jakości naturalny kolor mierzonego obiektu.

Zainteresowanie rynku na terenie Chin obiecuje, że w przyszłości pojawią się kolejne wydarzenia prezentujące mieszkańcom Kraju Środka możliwości wyprodukowanych w Europie optycznych systemów pomiarowych. Postępująca współpraca firm SMARTTECH i Trustworthy gwarantuje przyszłym nabywcom skanerów 3D firmy SMARTTECH profesjonalne wsparcie i precyzyjne urządzenia najwyższej klasy.

Przeczytaj więcej o wizycie SMARTTECH na TCT Asia 2017.
Przeczytaj więcej o MICRON3D color 24Mpix.
Przeczytaj więcej o SMARTTECH3Dmeasure.


Obejrzyj “Nowy skaner 3D SMARTTECH – MICRON3D color 24Mpix, Skanowanie 3D z realistycznym kolorem obiektu”