Do zespołu SMARTTECH dołączyła Pani mgr Natalia Skórnicka- czynny archeolog, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jako osoba z dużym doświadczeniem zarówno terenowym, jak i gabinetowym, nasza nowa koleżanka wpasowała się doskonale w środowisko specjalistów SMARTTECH.

Od kilku miesięcy Natalia prowadzi dedykowany dla środowiska archeologów i muzealników projekt edukacyjny o nazwie 3DArcheologist.

Jak podkreśla Natalia: „Pragnę przedstawić naszym odbiorcom możliwości digitalizacji i cyfryzacji na miarę XXI wieku. W projekcie poznają tajniki i możliwości pracy ze skanerem 3D w środowisku archeologicznym, począwszy od teorii skanowania, skończywszy na przykładach konkretnych zastosowań skanerów 3D. Zapraszam do oglądania!”

Po kilku miesiącach współpracy możemy z całą pewnością oświadczyć, że korzystanie z wiedzy i doświadczenia naszej archeolog, które zdobywała na projektach naukowych na całym świecie, wpłynęło na znaczne umocnienie naszego działu dedykowanego współpracy ze środowiskiem akademickim, szczególnie w dziedzinie muzealnictwa i archeologii. Bardzo się cieszymy, że możemy teraz jeszcze lepiej służyć naszym klientom, oferując rozwiązania idealnie dopasowane do ich potrzeb, mając do dyspozycji osobę posiadającą specjalistyczne wykształcenie kierunkowe i znającą od podszewki problematykę pracy nad zabytkami. Teraz mamy pewność, że oferowane przez nas rozwiązania doskonale sprawdzą się w tym, jeszcze nowym dla technologii skanowania 3d, środowisku.

Nasza specjalistka ds. zastosowań archeologicznych pozostaje do Państwa dyspozycji. W razie jakichkolwiek pytań z zakresu dokumentacji skanerem 3D, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Natalia chętnie rozwieje wszelkie wątpliwości.

A może chcieliby Państwo zobaczyć odcinek 3DArcheologist na jakiś ważny dla Państwa temat, którego jeszcze nie poruszyliśmy? Chętnie przyjmiemy wszystkie sugestie.

Natalia Skórnicka – archeolog

Specjalista ds. zastosowań archeologicznych i muzealnych
tel.: 793-069-259
e-mail: ns@smarttech3d.com
LinkedIn: www.linkedin.com/in/natalia-skornicka/ 

Specjalny program promocyjno-edukacyjny – #3DArcheologist

Czym jest digitalizacja 3D?

Metody digitalizacji 3D

Skanowanie 3D światłem strukturalnym w archeologii

Jak skanujemy?

Praca z danymi ze skanera 3D

Digitalizacja kolekcji z wykorzystaniem skanera 3D.

Skaner 3D jako narzędzie do tworzenia bazy naukowej online

Tworzenie i edycja wirtualnej kopi zabytku

Wykorzystanie skanera 3D do rekonstrukcji zabytków

Nowoczesna poczta mikołajowa z wykorzystaniem skanera 3D

Konserwacja zabytków przy użyciu skanera 3D

Skaner 3D i drukarka 3D- nowe możliwości dla muzeów