Nie bez echa przeszła światowa premiera najnowszego urządzenia firmy SMARTTECH która tym razem wyszła naprzeciw użytkownikom których budżet nie pozwalał dotychczas na zakup profesjonalnego skanera 3D.

Do tej pory mniejsze firmy chcąc pozyskać dokumentację geometryczną istniejących obiektów musiały korzystać z zewnętrznych biur usługowych – co przy większych ilościach zleceń stawało się kosztowne – lub zakupić skaner na którego dokładności i

referencyjności wyników nie można było polegać.

SMARTTECH wprowadzając na rynek dokładny – a co najważniejsze – certyfikowany metrologicznie skaner – wypełnia pustą przestrzeń pomiędzy tanimi skanerami służącymi do zabawy i wizualizacji a profesjonalnymi urządzeniami pomiarowymi.

Jako producent działający w obszarze nowych technologii musimy być elastyczni. –  mówi Anna Gębarska – Dyrektor zarządzający SMARTTECH – Rynek urządzeń skanujących w 3D dopiero się krystalizuje. Wiele firm decydując się  na zakup skanera nie do końca wie do czego tak naprawdę będzie go używać.  Proponując nasze rozwiązanie z niższej półki cenowej –  nie zmuszamy do dużej inwestycji a jednocześnie dostarczamy rozwiązanie które jest klasyfikowane jako urządzenie pomiarowe – korzystając z takiego urządzenia otrzymujemy obraz który w pewną określoną dokładnością przedstawia nam rzeczywisty przedmiot. Posiadając taki wirtualny model – nie jest więc wymagana jakakolwiek analiza przedmioty rzeczywistego tak jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych stykowych metod pomiarowych – dlatego tak istotne jest posiadanie dokładnego skanu.

Parametry techniczne skanera korespondują z wymaganiami większości użytkowników działających na rynku przemysłowo projektowym dostarczający rozwiązania na przykład do branży automotive.

Skaner Universe SP został pierwszy raz zaprezentowany na targach w Hanowerze na Polskim stoisku narodowym jako produkt reprezentujący Polską innowacyjna myśl technologiczną wzbudzając ogromnie zainteresowanie wszystkich odwiedzających.

Cena urządzenia rozpoczyna się od 9900EUR co stanowi najlepszą cenę na rynku w stosunku do jego jakości i osiąganych rezultatów.

Przeczytaj więcej o Hannover Messe.
Przeczytaj naszą relację z zeszłorocznych targów Hannover Messe.


Zobacz galerię z targów Hannover Messe 2018

[supsystic-gallery id=’64’]