Pierwszy dzień warsztatów dedykujemy dla przemysłu i uczelni technicznych.

Merytorycznie o przemysłowych zastosowaniach skanowania 3D, modelowania 3D i druku 3D.

Natomiast drugi warsztatów dedykowany będzie dla muzealników i humanistów

Praktycznie o nieprzemysłowym zastosowaniu skanowania 3D, modelowania 3D i druku 3D.

Zarejestruj się na warsztaty:

  17.05.2023 - Merytorycznie o przemysłowych zastosowaniach18.05.2023 - Praktycznie o nieprzemysłowym zastosowaniu
  Miejsce: Racławicka 30, 05-092 Łomianki

  Warsztaty będą przeprowadzone w języku polskim. Po rejestracji prześlemy Państwu potwierdzenie udziału w warsztatach. Ilość miejsc ograniczona.

  W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy serdecznie do kontaktu.

  Anna Wilczak
  Dyrektor działu sprzedaży i rozwoju biznesu na Polskę
  email: aw@smarttech3d.com
  tel.: 577 775 089

  17.05.2023

  Merytorycznie o przemysłowych zastosowaniach skanowania 3D, modelowania 3D i druku 3D.

  Dowiedz się wszystkiego o zastosowaniach technologii skanowania 3D i druku 3D w branży przemysłowej. Weź udział w warsztatach i sprawdź, jak nowe technologie już dziś wspierają powszechne metody wytwarzania i kontroli jakości.

  Skanery 3D oraz drukarki 3D są coraz częściej wdrażane w zakładach produkcyjnych i w firmach usługowych. Z zalet najnowocześniejszych technologii 3D korzystają m.in.  konstruktorzy, specjaliści ds. utrzymania ruchu, mechanicy, kontrolerzy jakości i pracownicy na linii produkcyjnej oraz działy badań i rozwoju. Użycie skanera i drukarki pozwala wykonać niestandardowe oprzyrządowanie zdecydowanie szybciej i taniej niż w przypadku konwencjonalnych metod, zwłaszcza w przypadku krótkich serii lub pojedynczych wyrobów czy prototypów.

  Podczas warsztatów będzie można zapoznać się ze wszystkimi rozwiązaniami z zakresu 3D dla przemysłu. Przedstawione zostaną przykłady jak nowoczesne technologie wspierają i  przyspieszają tradycyjne metody wytwarzania i modelowania. Ponadto każdy z uczestników będzie mógł zadać nurtujące go pytania w sekcji Q&A oraz na żywo przetestować urządzenia.

  18.05.2023

  Praktycznie o nieprzemysłowym zastosowaniu skanowania 3D, modelowania 3D i druku 3D.

  Dowiedz się wszystkiego o zastosowaniach technologii skanowania 3D i druku 3D w branżach nieprzemysłowych. Weź udział w warsztatach i sprawdź, jak nowe technologie już dziś wspierają powszechne metody badawcze i dokumentacyjne, unowocześniają podejście do muzealnictwa i rozwijają kreatywność studentów.

  Skanery 3D oraz drukarki 3D coraz częściej znajdują zastosowanie podczas badań wykopaliskowych czy laboratoryjnych, umożliwiają też badania zdalne oraz upowszechnianie swoich zbiorów zarówno w wirtualnych muzeach jak i bazach naukowych. Podczas pracy archeologa, muzealnika czy przeprowadzania badań naukowych wykorzystanie technologii 3D już w najbliższym czasie stanie się koniecznością. W związku z tym już dziś zaprezentujemy jak praktyczne je wykorzystać. Ponadto omówione zostaną konkretne przykłady zastosowania skanerów 3D i drukarek 3D w pracowniach digitalizacyjnych, podczas tworzenia baz danych czy prac naukowych.

  Dodatkowo poruszymy temat technologii 3D w medycynie i stomatologii gdzie rozwiązania te spotykają się z dużym zainteresowaniem, a ich wykorzystanie jest coraz powszechniejsze.