Rosenberger Data – partner firmy SMARTTECH – współorganizuje konferencję z niemieckim oddziałem firmy Canon. Wydarzenie jest częścią serii spotkań, na których przyszli klienci będą mogli dowiedzieć się więcej o technologiach 3D firm SMARTTECH i Canon. Seminarium pozwoli rozszerzyć wiedzę uczestników o korzyści płynące z zastosowania optycznych systemów pomiarowych i rozwiązań cyfrowych w przemyśle.

Technologie 3D są jednym z głównych tematów wspieranej przez Niemcy czwartej rewolucji przemysłowej „Industrie 4.0”. Rozwiązania z zakresu technologii addytywnej i optycznych metod pomiarowych wspierają przemysł możliwościami, takimi jak: szybkie prototypowanie, kontrola jakości i inżynieria odwrotna.

„Jak pozyskać cyfrowe dane i jak najlepiej je wykorzystać?” – między innymi na to pytanie odpowiedzią przedstawiciele firmy Canon, Rosenberger Data i SMARTTECH w trakcie konferencji „Od skanowania 3D do drukowania 3D – profesjonalne generowanie i wykorzystywanie cyfrowych danych”.

Przyjedź 18 października do malowniczego Bielefeld w Nadrenii Północnej-Westfalii, aby wziąć udział w konferencji i zapoznać się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami z zakresu druku i skanowania 3D. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00 w siedzibie firmy Rosenberger Data znajdującej się przy ulicy Jöllheide 7.

W celu wzięcia udziału w spotkaniu należy skorzystać z formularza dostępnego wraz agendą pod tym linkiem. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Gdzie jeszcze możesz spotkać się z firmą SMARTTECH?

SMARTTECH dzięki swojemu koreańskiemu dystrybutorowi pojawi się także na targach iMID 2017 w Seulu. Odwiedź nas pomiędzy 17 a 19 października na stoisku A20, aby poznać możliwości najnowocześniejszych skanerów 3D firmy SMARTTECH.

Z kolei już pomiędzy 11 a 13 października będziemy dostępni w Wietnamie dzięki uprzejmości naszego wietnamskiego dystrybutora. Odwiedź nas w trakcie targów MTA HANOI2017 na stoisku G5-06 i zobacz, co mają do zaoferowania przemysłowi optyczne systemy pomiarowe firmy SMARTTECH.


Przeczytaj więcej o konferencji.
Przeczytaj więcej o Canon Deutschland.
Przeczytaj więcej o targach iMID 2017.
Przeczytaj więcej o targach MTA HANOI2017.


Galeria z konferencji “Technologie 3D dla przemysłu i edukacji” organizowanej w marcu przez Canon i SMARTTECH

[supsystic-gallery id=’18’]