Serdecznie dziękujemy za spotkania podczas 30 Targów Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL- STOM w ramach wydarzenia „Przemysłowa Wiosna 2022”.

Podczas wydarzenia mieliśmy przyjemność zaprezentować na żywo nasze skanery 3D.

Doskonałym dowodem na to, że wysokiej jakości urządzenia metrologiczne produkcji SMARTTECH są najlepszym rozwiązaniem dla przemysłu, jest otrzymany podczas wydarzenia złoty medal targów. Połączenie skanera 3D MICRON3D green stereo 20Mpix z oprogramowaniem SMARTTECH3Dmeasure pozwala na zastosowanie unikatowej funkcji wyświetlania kolorowej mapy odchyłek bezpośrednio na mierzony obiekt, co rewolucjonizuje i przyspiesza proces kontroli jakości nawet o 30%. To właśnie takie rozwiązanie zostało docenione przez kapitułę konkursu i otrzymało złoty medal targów.

MICRON3D green stereo to model skanera posiada najwyższą dostępną na rynku rozdzielczość, a doskonała jakość wyników ze skanowania potwierdzona została w niezliczonych projektach związanych z kontrolą jakości, inżynierią wsteczną, a nawet digitalizacją. By uzyskać więcej informacji o urządzeniu, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami: //skaner3d.pl/urzadzenia/skanery-3d/micron3d-green-stereo/ 

Fotorelacja