Firma SMARTTECH od lat aktywnie działa w branży technologii 3D na całym świecie. Zeszły rok był w szczególności istotny, gdyż SMARTTECH zaznaczył swoją obecność na wielu płaszczyznach, czy to na międzynarodowych targach w Stanach Zjednoczonych, Chinach, Niemczech, a nawet w Dubaju czy też w światowej prasie poświęconej technologiom 3D. O skanowanym przez SMARTTECH supersamochodzie Arrinera Hussarya mogli przeczytać nie tylko mieszkańcy Europy, ale też całej Ameryki i Azji, wliczając w to prasę i portale chińskie, koreańskie oraz wietnamskie.

Oprócz tego SMARTTECH wspólnie z firmą Canon zorganizował konferencje poświęcone technologiom 3D w przemyśle i archeologii. Uczestnicy mogli nie tylko dowiedzieć się o skanerach 3D, ale także zapoznać się z dystrybuowanymi przez firmę Canon przemysłowymi drukarkami 3D. 2017 rok to także czas premiery najnowszego skanera 3D – SMARTTECH3D portable.


CADImensions – nawiązanie współpracy i podpisanie umowy dystrybucyjnej z firmą CADimensions należy do dużych sukcesów firmy SMARTTECH. CADimensions to certyfikowany dystrybutor drukarek 3D Stratasys oraz oprogramowania SOLIDWORKS na Wschodnim Wybrzeżu USA, co czyni z CADimensions zaufanym i sprawdzonym partnerem biznesowym.


Formnext – frankfurckie targi formnext okazały się świetną możliwością do zaprezentowania skanerów 3D firmy SMARTTECH światowym przedstawicielom przemysłu oraz technologii 3D. W ramach targów zawarto liczne kontakty biznesowe oraz wzmocniono rozpoznawalność marki SMARTTECH na świecie.


Produkty SMARTTECH na konferencji organizowanej wspólnie z firmą Canon – w malowniczym Bielefeld odbyła się konferencja organizowana przez firmy Rosenberger Data (partner firmy SMARTTECH) i Canon. Dzięki wydarzeniu niemieccy przedstawiciele przemysłu mogli zapoznać się z polską myślą techniczną i rozwiązaniami oferowanymi przez firmę SMARTTECH.


GITEX – razem ze skanerem SMARTTECH3D portable firma pojawiła się również na Bliskim Wschodzie, biorąc udział w dubajskich targach GITEX. Dzięki licznym spotkaniom biznesowym nawiązano nowe kontakty handlowe, a także zawarto ekskluzywne kontrakty.


SMARTTECH wspiera budowę supersamochodu Arrinera Hussarya – portale branżowe całego świata żyły opublikowanym studium przypadku, w którym SMARTTECH zademonstrował możliwości swoich skanerów 3D w inżynierii odwrotnej i kontroli jakości polskiego supersamochodu Arrinera Husssarya.


Konferencja „Technologie druku 3D oraz digitalizacji 3D i 2D dla archeologii, muzealnictwa i medycyny” – tym razem SMARTTECH współorganizował wraz z UKSW i firmami Canon oraz Digital Center konferencje poświęconą technologiom 3D dla muzealnictwa i medycyny. Odwiedzający nie tylko zobaczyli innowacje ze świata druku i skanowania 3D, ale też zapoznali się z technologiami VR i AR w praktyce.


RAPID + TCT – SMARTTECH, wyruszając w podróż po świecie wraz ze skanerem SMARTTECH3D portable, pojawił się także na targach Rapid + TCT w Stanach Zjednoczonych, wzbudzając tym samym olbrzymie zainteresowanie ze względu na imponującą prędkość pomiaru SMARTTECH3D portable wynoszącą mniej niż 0,2 sekundy.


Premiera SMARTTECH3D portable na targach Hannover Messe – Hannover Messe to jedne z najbardziej prestiżowych targów na świecie. Sama obecność firmy SMARTTECH w takim miejscu świadczy o rozpoznawalności marki SMARTTECH. W trakcie targów odbyła się także premiera najnowszego skanera SMARTTECH3D portable, stoisko firmy natomiast zostało odwiedzone przez m.in. obecnego premiera Mateusza Morawieckiego i obecną minister przedsiębiorczości i technologii Jadwigę Emilewicz w ramach inicjatywy Startup Poland.


Konferencja „Technologie 3D dla przemysłu i edukacji” – zorganizowana wspólnie z firmą Canon konferencja umożliwiła przedstawicielom przemysłu w Polsce zapoznać się z najnowszymi innowacjami ze świata technologii 3D.


TCT Asia – targi TCT Asia to jedne z najważniejszych targów poświęconych technologiom 3D w Azji. SMARTTECH nie tylko pojawił się na miejscu ze skanerem MICRON3D color 24 MPix, ale także zwrócił uwagę chińskich mediów swoimi innowacyjnymi produktami.


To tylko część najważniejszych wydarzeń podsumowujących rok 2017 dla firmy SMARTTECH. Zachęcamy do zapoznania się z innymi wydarzeniami i osiągnięciami, w których braliśmy udział.


Obejrzyj wideo prezentujące możliwości SMARTTECH3D portable


Przeczytaj więcej o skanerze SMARTTECH3D portable.

Przeczytaj więcej o nowym dystrybutorze SMARTTECH w USA.